Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.4 Freemotion B690 z mikrofonem, czarne
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
✅ Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem Bluetooth B690 wyróżniają się wysokiej jakości dźwiękiem oraz bardzo wygodną konstrukcją z miękkimi gąbkami na uszy. Najnowsze łącze Bluetooth 5.3 zapewnia stabilną i szybką transmisję sygnału.
✅ Słuchawki łączą się z urządzeniami za pomocą funkcji Bluetooth w najnowszym standardzie 5.4. Dzięki temu znacząco ograniczono pobór energii oraz zwiększono realny zasięg działania urządzenia, a Ty możesz cieszyć się ulubioną muzyką jeszcze wygodniej. Sparowanie słuchawek do laptopa lub telefonu czy telewizora jest szybkie i proste.
✅ Słuchawki w każdej chwili możesz złożyć tak, by zajmowały mniej miejsca i były w mniejszym stopniu narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia ich w torbie czy plecaku.
✅ Kompaktowa składana konstrukcja sprawia, że łatwo złożyć słuchawki i zabrać ze sobą.
✅ Dioda w obudowie słuchawek.
✅ Wbudowany mikrofon pozwala na jakościowy przekaz dźwięku.
✅ Slot na karty MicroSD. Gniazdo do karty pamięci Micro-SD zamienia słuchawki w odtwarzacz MP3 - słuchaj muzyki bez podłączania do smartfona lub laptopa.
✅ Klawisze sterowania na słuchawkach. Pozwalają odebrać połączenie lub przełączyć utwór nie dotykając telefonu.
✅ Pałąk regulowany
✅ Kompaktowa składana konstrukcja
✅ Zakres działania do 10 m. Zestaw słuchawkowy pozwala rozmawiać przez telefon lub słuchać radia internetowego z komputera przenośnego poruszając się swobodnie do 10m.
✅ Czas pracy naładowanej baterii do 50 godzin słuchania muzyki i rozmów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Defender |
| Model | inny (Freemorion B690) |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 10.02 cm |
| Wysokość produktu | 17.98 cm |
| Głębokość produktu | 18.00 cm |
| Waga produktu | 316 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.416 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 241 h |
| Zasięg | 11 m |
| Czas pracy | 51 h |
| Kod producenta | Słuchawki Bezprzewodowe |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typ C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 31 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Cechy dodatkowe | Słuchawki Bezprzewodowe, Nauszne, Wokółuszne |
| Załączone wyposażenie | Kabel ładujaćy USB-C, Instrukcja |
| Indeks | CNCYCW9-UEH5E |