Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB ANC Bluetooth 5.3 czarne
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 817.50
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 817.50
Słuchawki bezprzewodowe zostały wyposażone w przetworniki dynamiczne, które gwarantują bogaty w szczegóły dźwięk. Zapewniają hybrydową redukcję szumów ANC, eliminując hałas otoczenia. Wbudowane mikrofony umożliwiają wygodne prowadzenie rozmów, a wytrzymałe akumulatory pozwalają na długą pracę urządzenia.
✔️ Długi czas pracy: Słuchawki Edifier WH950NB oferują imponujący czas działania, sięgający około 34 godzin z włączonym trybem ANC lub aż 55 godzin po wyłączeniu tej funkcji. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia pracę przez kolejne 7 godzin po zaledwie 10 minutach ładowania.
✔️ Dedykowana aplikacja: Aplikacja Edifier Connect umożliwia spersonalizowanie doświadczenia dźwiękowego, pozwalając dostosować korektor dźwięku do własnych preferencji. Timer, automatyczne wyłączanie oraz bezpieczne odtwarzanie (ograniczenie natężenia do 85 dB) to dodatkowe funkcje dbające o wygodę i bezpieczeństwo użytkowników.
✔️ Dwustronne opcje odtwarzania: Słuchawki umożliwiają elastyczne korzystanie z nich zarówno w trybie bezprzewodowym, wykorzystując zaawansowany moduł Bluetooth 5.3, jak i w trybie przewodowym, co daje użytkownikowi swobodę wyboru preferowanej formy połączenia.
✔️ Wyjątkowy komfort noszenia: Długotrwałe korzystanie z słuchawek jest przyjemne dzięki miękkim nausznikom z proteinowej skóry i piankom z pamięcią kształtu. Dzięki temu doskonale dopasowują się do kształtu uszu, zapewniając niezrównany komfort. Przyciski umieszczone na słuchawce umożliwiają wygodne obsługiwanie połączeń, regulację głośności, przewijanie utworów itp
Słuchawki bezprzewodowe Edifier obsługują hybrydową technologię ANC, która eliminuje zbędny hałas, a Ty możesz się skupić na odsłuchiwanym podcaście lub audiobooku. Jeśli jednak wolisz pozostać w kontakcie z otoczeniem, skorzystaj z trybu Ambient Sound, który doskonale sprawdzi się na przykład na dworcu kolejowym, a Ty nie przegapisz ważnego komunikatu.
Słuchawki bezprzewodowe Edifier WH950NB zostały wyposażone w 4 mikrofony z funkcją redukcji szumów ENC. W rezultacie tłumią szum wiatru, zewnętrzny hałas i eliminują zakłócenia. Możesz zatem swobodnie rozmawiać przez telefon pośrodku miejskiej dżungli i mieć pewność, że Twoi rozmówcy Cię usłyszą.
Edifier WH950NB oferują 3 tryby odtwarzania, między którymi możesz swobodnie przełączać zarówno z poziomu aplikacji, jak i słuchawki. Tryb Music jest odpowiedni do codziennego użytkowania i słuchania muzyki, a tryb Game minimalizuje opóźnienie do 80 ms, dla jeszcze większej immersji. Natomiast tryb Theatre jest kombinacją dźwięku przestrzennego i profesjonalnie dostosowanego Equalizera, dzięki czemu poczujesz się jak w kinie. Co więcej, w aplikacji dostępne są 2 gotowe presety Equalizera — klasyczny i dynamiczny, jak i możliwość ich indywidualnej regulacji.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Edifier |
| Model | R19LQ-P5X |
| Rodzaj słuchawek | wokółuszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 297 g |
| Konstrukcja | składana |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 55 h |
| Cechy dodatkowe | Hi-Res audio, kodek LDAC |
| Kod producenta | BELLA-B-0225 |
| Pasmo przenoszenia | 20-40000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Załączone wyposażenie | kabel do ładowania, słuchawki, instrukcja obsługi |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Pojemność akumulatora | 480 mAh |
| Kodeki audio | LDAC,SBC |