Słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 5i TWS Bluetooth 5.2 Czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 284.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 284.00
Słuchawki te mają wbudowany mikrofon, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory albo telefon, bez potrzeby przykładania słuchawki do ucha. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie gdy przemieszczasz się po mieście.
Słuchawki wyposażone są w technologię aktywnej redukcji szumów. Wytłumiają one otaczający Cię hałas - dzięki temu będziesz mógł rozkoszować się muzyką w najwyższej jakości bez zakłóceń. Jest to idealne rozwiązanie, gdy słuchasz muzyki w głośniejszych miejscach (np. na ulicy) jak i również w czasie dłuższych podróży (np. w pociągu).
Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł z łatwością kontrolować aktualny poziom głośności, bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Huawei |
| Model | MM22-KLM-23 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 2.17 cm |
| Wysokość produktu | 3.09 cm |
| Głębokość produktu | 2.39 cm |
| Waga produktu | 6.0 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.2 |
| Czas pracy | 7 h |
| Cechy dodatkowe | kabel USB-C, mikrofon, regulowana głosność, bluethooth 5.2, |
| Załączone wyposażenie | kabel USB-C, słuchawki, etui ładujące, gumki silikonowe wymienne |
| Kod producenta | BELLA-B-0147 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |