Słuchawki bezprzewodowe Lenovo HT38 douszne z mikrofonem, białe
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 105.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 105.00
Największą zaletą słuchawek HT38 jest lekka waga wygoda i brak uciążliwych kabli. Uniwersalny kształt dopasowuje się do każdego ucha a kompaktowy rozmiar etui i słuchawek pozwala zabrać je wszędzie bez zajmowania dużej ilości przestrzeni. Mimo małych rozmiarów jakość dźwięku i wrażenia zostają bardzo wysokie. Dzięki unikalnej budowie słuchawka idealnie jest dopasowana do ucha i górne gumowe uchwyty zapobiegają jej wypadnięciu podczas energicznej aktywności jak szybki bieg itp.
Słuchawki zapewniają wysoką jakość dźwięku High Fidelity, czyli HiFi. Wszystko to dzięki wbudowanym głośnikom z miedzianymi pierścieniami. Dodatkowo ogół parametrów w słuchawkach został wyprofilowany tak, aby zapewnić najlepsze doznania dla użytkowników.
✅ Bluetooth 5.3
✅ Redukcja szumów
✅ Pełny czas ładowania baterii 1,5 godziny
✅ Czas pracy do: 5 h
✅ Wbudowany mikrofon
✅ IPX5 test odporności na kurz i wodę
Największą zaletą słuchawek HT38 jest lekka waga wygoda i brak uciążliwych kabli. Uniwersalny kształt dopasowuje się do każdego ucha a kompaktowy rozmiar etui i słuchawek pozwala zabrać je wszędzie bez zajmowania dużej ilości przestrzeni. Mimo małych rozmiarów jakość dźwięku i wrażenia zostają bardzo wysokie.
Teraz możesz odebrać telefon czy zmienić piosenkę bez wyciągania smartfona to wszystko dzięki sterowaniu dotykowemu. Słuchawki HT38 są wyposażone w sterowanie dotykowe które umożliwia nam sterowanie telefonem bez jego wyciągania, na przykład kiedy chcemy odebrać połączenie wystarczy przytrzymać przycisk uruchamiania przez 1 sekunde, z kolei kiedy chcemy odsłuchać poprzedni utwór z naszej playlisty należy go przytrzymać przez 3 sekundy.
Słuchawki, które wyróżniają się nie tylko parametrami, ale także stylowym wyglądem i ergonomią. Niska waga, mały rozmiar i ergonomiczny kształt pozwalają niemal zapomnieć ze masz słuchawki w uszach. Wygoda podczas użytkowania HT38 jest na tyle duża że można używać ich cały dzień bez wyjmowania ich z uszu. Teraz możesz odebrać telefon czy zmienić piosenkę bez wyciągania smartphona to wszystko dzięki sterowaniu dotykowemu. Słuchawki HT38 są wyposażone w sterowanie dotykowe które umożliwia nam sterowanie telefonem bez jego wyciągania
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Model | 52HT-AMP-33 |
| Rodzaj słuchawek | douszne l dokanałowe l bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | biały l biel |
| Szerokość produktu | 5 cm |
| Wysokość produktu | 5 cm |
| Głębokość produktu | 1.9 cm |
| Waga produktu | 6.1 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.1 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Czas czuwania | 250 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 5 h |
| Cechy dodatkowe | ładowanie za pomocą indukcji |
| Załączone wyposażenie | etui |
| Kod producenta | BELLA |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB typu C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 32 Ω |