Słuchawki bezprzewodowe Lenovo XT80, wodoodporne z mikrofonem, czarne
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 135.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 135.00
Słuchawki Lenovo XT80 oferują imponującą jakość dźwięku, dostarczając bogatych i klarownych tonów, co umożliwia pełne zanurzenie w muzyce.
Dzięki specjalnej konstrukcji słuchawki świetnie sprawdzą się podczas sportowych wyczynów. Pałąk za ucho oraz gumka o różnych rozmiarach gwarantują, że słuchawki nie będą wypadać z ucha.
Urządzenie wyposażone jest w przyciski sterujące, które umożliwiają:
✅wybieranie i odbieranie połączeń
✅regulację głośności
✅ręczne włączanie i wyłączanie słuchawek
✅przewijanie utworów
✅uruchomienie asystenta głosowego
Słuchawki odporne są na deszcz i wodę. Spokojnie możesz z nich korzystać również podczas trudnych warunków atmosferycznych. Nadaje się dla turystyki pieszej, rowerowej, żeglarstwa. Ich klasa wodoszczelności to IPX-5. Świetnie sprawdzą się także podczas męczących sportowych maratonów.
Słuchawki zapewniają do 6,5 godziny rozmów lub słuchania muzyki. Standard ładowania usb umożliwia ich naładowanie za pomocą ładowarki sieciowej, samochodowej czy powerbanka.
✅Słuchawki specjalnie zaprojektowane dla miłośników sportu. Dzięki elastycznej konstrukcji świetnie sprawdzą się podczas wszelakich form ruchu.
✅Podwójne zabezpieczenie, pałąk za ucho oraz gumki. Odpowiednie założenie słuchawek gwarantuje ich stabilne utrzymanie i zapobiega spadaniu;
✅Odporne na wodę i pot;
✅Bluetooth 5.3 oferuje niskie zużycie energii przy wysokiej transmisji audio;
✅Zintegrowany mikrofon do rozmów;
✅Słuchawki wyposażone są w funkcję aktywnego tłumienia hałasu.
✅Przyciski sterujące odtwarzaniem, wstrzymywaniem lub odbieraniem połączeń;
✅Ładowanie przez USB;
✅Ładujące etui
✅Czas użytkowania: 6,5h;
✅Czas ładowania: 1,5h;
✅Tryb mono i stereo;
✅Słuchawki bezprzewodowe Lenovo XT80;
✅Etui ładujące;
✅Gumki w trzech rozmiarach;
✅Kabel USB-C.
✅Czarny
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lenovo |
| Model | 8368-CMP-40 |
| Rodzaj słuchawek | douszne, doknałowe, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 6 cm |
| Wysokość produktu | 4.2 cm |
| Głębokość produktu | 3 cm |
| Waga produktu | 90 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.090 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Czas czuwania | 120 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Załączone wyposażenie | kabel ładujący, etui ładujące, słuchawki, instrukcja osbługi |
| Kod producenta | BELLA-B-0187 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Impedancja | 32 Ω |