Słuchawki bezprzewodowe Philips TWS Bluetooth 5.3 z mikrofonem czarne
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0179
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI DOUSZNE PHILIPS TWS BLUETOOTH 5.3 MIKROFON CZARNE
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Philips |
| Model | 5146-QTM-75 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 2.23 cm |
| Głębokość produktu | 3.2 cm |
| Waga produktu | 4.9 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | nie |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 6 h |
| Cechy dodatkowe | bluetooth, mikrofon, TWS |
| Kod producenta | BELLA-B-0179 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 16 Ω |
| Załączone wyposażenie | instrukcja obsługi, etui ładujące, kabel do ładowania, słuchawki, gumki silikonowe w trzech różnych rozmiarach S M L |