Suszarko-lokówka Braun 200W z regulacją temperatury i funkcją rozwijania
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Braun Satin Hair 1 AS 110 to suszarko-lokówka o mocy 200 W, wykorzystująca technologię równomiernego rozprowadzania ciepła oraz regulacją temperatury w 2 stopniach. Mała, okrągła szczotka rewelacyjnie sprawdza się przy tworzeniu modnych, drobnych loków i podkręcania końcówek.
Specjalnie zaprojektowana funkcja rozwijania umożliwia układanie włosów bez plątania i łamania. Każde nawinięte pasmo zostaje łatwo i gładko uwolnione. Bezproblemowe, różnorodne fryzury!
Indywidualna stylizacja wymaga indywidualnych ustawień. Trzystopniowe ustawienia pozwalają na dostosowanie temperatury i siły nawiewu do indywidualnych potrzeb. Masz pewność, że temperatura i siła nawiewu są zawsze idealnie dobrane do rodzaju Twoich włosów, przez co nie grozi im przesuszenie podczas stylizacji.
Miękkie, lśniące, naturalnie wyglądające loki są zawsze w modzie. Stwórz własną fryzurę w tym stylu przy użyciu suszarko-lokówki Braun Satin Hair 3 Airstyler - oto przepis: użyj dużej okrągłej szczotki, aby uzyskać luźny, duży skręt lub małej okrągłej szczotki, aby ułożyć drobniejsze loki. Zawiń każde pasmo wokół powierzchni grzejnej suszarko-lokówki Airstyler, przytrzymaj i puść.
Wykończ fryzurę, wywijając końcówki! Wywinięte końcówki nadają współczesny wygląd każdej fryzurze, a przy użyciu suszarko-lokówki Braun Satin Hair 3 Airstyler ich stylizacja jest bardzo łatwa. Wystarczy wywinąć dolną partię włosów na zewnątrz na małej szczotce, przytrzymać i puścić. Aby mocniej wywinąć końcówki, ciaśniej owiń pasma wokół szczotki.
Obfita fryzura - to największe pragnienie kobiet. Susząc i układając włosy przy użyciu suszarko-lokówki Braun Satin Hair 3 Airstyler, uzyskasz wymarzoną bujną fryzurę.
⭐️ 2 Stopniowa Regulacja prędkości nadmuchu
⭐️ Moc 200 Watt
⭐️ 2 Stopniowa regulacja temperatury
⭐️ Funkcja Rozwijania
⭐️ Funkcja Lokowania
⭐️ Wywinięte końcówki
⭐️ Równomierne rozprowadzanie ciepła
⭐️ Zabezpieczenie przed przegrzaniem
⭐️ Uchwyt do podwieszenia
⭐️ Okrągła szczotka 18 mm
⭐️ Kolor: Czarny
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | DAMSKA LOKÓWKO-SUSZARKA KRĘCI I SUSZY WŁOSY |
| Typ | lokówko-suszarka |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 200 W |
| Regulacja temperatury | tak |
| Temperatura maksymalna | 230°C |
| Średnica lokówki | 18 mm |
| Funkcje | regulacja prędkości |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | 1x okrągła szczotka |
| Szerokość produktu | 6.6 cm |
| Wysokość produktu | 11.8 cm |
| Głębokość produktu | 39.8 cm |
| Waga produktu | 0.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 kg |
| Kod producenta | LOKÓWKO-SUSZARKA DO WŁOSÓW KRĘCI SUSZY |
| Komunikacja | wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik temperatury |
| Cechy dodatkowe | izolowana końcówka nasadki lokującej, możliwość używania na mokrych włosach, przewód obrotowy |
| Indeks | B5ZSI5-BH5CLA94 |