Suszarko-lokówka Braun Satin Hair 5 AS 530 1000W z ceramiczną powłoką
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1287
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Lokówko-suszarka Braun Satin Hair 5 AS 530 to profesjonalne urządzenie do stylizacji włosów w domowym zaciszu. Ceramiczna powłoka oraz regulacja temperatury chronią włosy przed przegrzaniem, a regulacja prędkości umożliwia precyzyjne ustawienie urządzenia podczas użytkowania. Dodatkowo, lampka kontrolna sygnalizuje, kiedy urządzenie jest gotowe do użycia. Lokówko-suszarka Braun Satin Hair 5 AS 530 to idealne narzędzie dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy bez wychodzenia z domu. Do zestawu dołączona jest instrukcja.
Komfortowe układanie fryzury
Suszarko-lokówka BRAUN AS 530 posiada wyprofilowaną rączkę, która zapewnia stabilny chwyt i umożliwia wykonywanie precyzyjnych ruchów. Moc 1000 W znacznie przyspiesza codzienne suszenie włosów i tworzenie stylizacji, a obrotowy przewód daje pełną swobodę ruchów. Dodatkowo 3-stopniowa regulacja temperatury pozwala na jej dobre dopasowanie do rodzaju i stanu włosów, minimalizując ich zniszczenie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Braun |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | Satin Hair 5 AS 530 |
| Typ | lokówko-suszarka |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 1000 W |
| Regulacja temperatury | tak |
| Funkcje | regulacja prędkości |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | przewód obrotowy |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Szerokość produktu | 15.8 cm |
| Wysokość produktu | 11 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 0.32 kg |
| Kod producenta | BBR9D6-PLFCOTK8ZE |
| Indeks | TFGQ37U-AW6XV5Y1 |