Suszarko-lokówka Shark FlexStyle 5w1 - Stylizacja, Suszenie, Prostownica 700g
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1393.50
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1393.50
Poznaj Shark FlexStyle - urządzenie, które zrewolucjonizuje Twoją codzienną stylizację włosów. Moc, szybkość i wszechstronność w jednym lekkim, kompaktowym urządzeniu. Niezależnie od rodzaju włosów czy poziomu umiejętności, Shark FlexStyle dostosuje się do Ciebie, byś zawsze wyglądała jak prosto z salonu.
W mgnieniu oka przekształcisz go z mocnej suszarki w wielofunkcyjny stylizator 5-w-1. Dodaj objętości, wygładzaj, kręć lub prostuj - wszystko dzięki innowacyjnym nasadkom, które dbają o Twoje włosy:
Auto-Wrap Curlers: Zapomnij o trudnych lokówkach - technologia Coanda automatycznie owija włosy wokół wałka, tworząc perfekcyjne loki w kilka sekund.Paddle Brush: Prostuj i susz jednocześnie, oszczędzając czas. Twoje włosy będą gładkie, lśniące i gotowe na każdą okazję.Oval Brush: Nadaj włosom objętość i blask, którym nie oprze się żadna fryzura.Stylowy koncentrator: Precyzyjne suszenie z możliwością stylizacji pod każdym kątem.Dyfuzor: Idealny do podkreślenia i definiowania loków, susząc je od nasady po końcówki.Shark FlexStyle to połączenie mocy i delikatności. Szybkie suszenie bez uszkodzeń termicznych - dzięki zaawansowanej technologii, ciepło kontrolowane jest 1 000 razy na sekundę, aby chronić Twoje włosy.
Stylizuj bez obaw o ekstremalne temperatury, dzięki 3 ustawieniom temperatury:
niska: 55℃średnia: 75℃wysoka: 95℃Zaledwie 700 g - to ultra-lekki sprzęt, który idealnie leży w dłoni, a jego kompaktowy design sprawia, że zawsze znajdzie miejsce w Twojej walizce. Idealny towarzysz podróży i porannych rytuałów.
Zyskaj gładkie, lśniące włosy, bez puszenia i niesfornych kosmyków. Dzięki funkcji Cool Shot utrwalisz swój styl na cały dzień, a w zestawie znajdziesz również przewodnik z profesjonalnymi poradami, byś mogła zawsze wyglądać perfekcyjnie.
Shark FlexStyle - stylizuj, jak chcesz. Szybciej. Delikatniej. Z mocą, na którą zasługujesz.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Shark |
| Kolor dominujący | ecru |
| Model | FLEX |
| Typ | lokówko-suszarka |
| Powłoka | ceramiczna |
| Moc | 1400 W |
| Regulacja temperatury | tak |
| Temperatura maksymalna | 232°C |
| Średnica lokówki | 51 mm |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik |
| Załączone wyposażenie | 1x koncentrator |
| Szerokość produktu | 4.57 cm |
| Wysokość produktu | 4.77 cm |
| Głębokość produktu | 34.3 cm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.01 kg |
| Kod producenta | HD440 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Funkcje | jonizacja, regulacja prędkości, zimny nadmuch |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik gotowości do pracy |
| Indeks | XWPQUJV-5RMRIN1WD |