Urządzenie wielofunkcyjne Drukarka Skaner Epson L3251 czarne+ TUSZE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Pożegnaj kartridże i zobacz jak proste i oszczędne jest użytkowanie urządzenia wielofunkcyjnego z pojemnikami na atrament o dużej pojemności! Ich uzupełnianie nie powoduje bałaganu, a butelki z blokadą zaprojektowano tak, aby dany kolor atramentu można było wlać tylko do odpowiadającego mu pojemnika.Zestaw zawiera 4 oddzielne butelki (65 ml) z atramentem (czarny, cyjan, żółty, magenta) i 1 dodatkową butelkę z czarnym atramentem.
Urządzenie wielofunkcyjne Epson L3251 zapewnia bezproblemowe drukowanie w domu. Drukarka EcoTank pozwala zaoszczędzić do 90% na kosztach druku i zawiera w zestawie atrament wystarczający nawet na 3 lata. Dołączony atrament pozwala wydrukować do 8100 stron w czerni i 6500 stron w kolorze. Zamienne butelki z atramentem stanowią równowartość 66 kartridży.
Urządzenie posiada opcje skanowania, drukowania oraz kopiowania dokumentów. Wszystkie te funkcje sprawiają, że sprzęt ten będzie idealny zarówno do pracy w biurze, jak i do wykorzystania w domu. Możesz drukować wybrane zdjęcia w kolorze, jak i na czarno.
Bez problemów zintegrujesz drukarkę z infrastrukturą domową. Dzięki aplikacji Epson Smart Panel będziesz mógł skonfigurować urządzenie, wydrukować zdjęcia i dokumenty, a także rozwiązywać problemy zdalnie, z poziomu tabletu lub telefonu.
Z szybkością drukowania na poziomie 10 stron na minutę, tylnym podajnikiem na 100 arkuszy papieru oraz możliwością uzyskania zdjęć w formacie 10x15 cm bez obramowania możesz ułatwić sobie wykonywanie wielu różnych zadań.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 6KXA-6ZP70 |
| Marka | Epson |
| Model | 6KXA-6ZP70 |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.032 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 37.2 cm |
| Głębokość produktu | 34.5 cm |
| Wysokość produktu | 18 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 100 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 10 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 5 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 5760 x 1440 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 5760 x 1440 |
| Gramatura papieru | 60-275 g/m² |
| Cechy dodatkowe | stałe zasilanie tuszem |
| Miesięczne obciążenie | 10000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 10 str./min |
| Prędkość skanowania | 5 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 2400 |
| Format skanera | A4 |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Funkcje druku | druk bez marginesów, druk na papierze fotograficznym, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (pełnowymiarowy), tusz (startowy) |