Wielofunkcyjna drukarka Canon PIXMA MG2555S - tanie drukowanie A4
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
✅ Wysoka jakość kolorowych wydruków i zdjęć
✅ Drukowanie, skanowanie, kopiowanie
✅ Możliwość drukowania na papierze fotograficznym o gramaturze nawet 275 g/m²
✅ Małe wymiary i niska waga
✅ W zestawie komplet tuszów startowych
✅ Wysokie Opinie ⭐⭐⭐⭐⭐
To domowe urządzenie wielofunkcyjne umożliwia szybkie drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów i zdjęć bez uszczerbku dla jakości. Proste w użyciu urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA MG2555S to niewielkich rozmiarów, stylowe narzędzie o wielu zaawansowanych funkcjach, nadające się dla każdego użytkownika w domu.
Urządzenie Canon PIXMA MG2555S jest niewiarygodnie opłacalne: atrakcyjna cenowo drukarka zapewniająca niezrównaną jakość dokumentów i zdjęć. Technologia kaset FINE zapewnia intensywną czerń, żywe kolory i niesamowitą szczegółowość.
Dzięki zastosowaniu opcjonalnych, charakteryzujących się dużą pojemnością kaset z atramentem XL firmy Canon można zaoszczędzić nawet 30% kosztów wydruku pojedynczej strony w porównaniu do kosztów używania kaset standardowych. Kaseta umożliwia drukowanie większej liczby stron i nie trzeba jej tak często wymieniać. Eksploatacja urządzenia Canon PIXMA MG2555S nie zrujnuje domowego budżetu.
Z łatwością uporządkujesz i wydrukujesz swoje zdjęcia dzięki funkcjom rozpoznawania twarzy w aplikacji My Image Garden, a oprogramowanie CREATIVE PARK PREMIUM zapewni przepustkę do świata artystycznych możliwości dzięki dostępnym projektom profesjonalnych artystów, których można używać jako pocztówek, kalendarzy, kartek urodzinowych i nie tylko.
Producent nie dołącza do drukarki kabla USB
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 0727C026BA |
| Marka | Canon |
| Model | MG2555S |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.42 kg |
| Kolor urządzenia | czarny |
| Szerokość produktu | 42.6 cm |
| Głębokość produktu | 30.6 cm |
| Wysokość produktu | 14.5 cm |
| Technologia druku | atramentowa (kolor) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | USB |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 60 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 60 |
| Prędkość druku w czerni | 9 str./min |
| Prędkość druku w kolorze | 4 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 4800 x 600 |
| Rozdzielczość druku w kolorze (dpi) | 4800 x 600 |
| Gramatura papieru | 64-105 g/m² |
| Funkcje druku | druk na papierze fotograficznym |
| Cechy dodatkowe | wyświetlacz |
| Załączone materiały eksploatacyjne | tusz (pełnowymiarowy) |
| Miesięczne obciążenie | 1000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 31 str./min |
| Rodzaj sensora skanera | CIS |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 600 |
| Format skanera | A4 |
| Indeks | 8ZQOZL4-4RZZO |