Wielofunkcyjna drukarka laserowa HP PRO M148fdw z Wi-Fi i duplexem
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-J-3278
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Jeśli zdecydujesz się na inny model, sprawdź dokładnie czy nie zaskoczą Cię koszty, bądź problemy z użytkowaniem.
✅Tani wydruk - niski koszt druku z tonerem Re-druk
✅Wytrzymała - profesjonalny sprzęt do firmy / biura / domu
✅Współpracuje z zamiennikami - W tym modelu automatyczna aktualizacja, nie zablokuje możliwości korzystania z tanich tonerów zamiennych
✅Duplex - Automatyczny druk dwustronny
✅Wi-fi - Łączność Bezprzewodowa z wieloma urządzeniami równocześnie
✅Sieć - Możliwość konfiguracji w sieci
✅Podajnik ADF - Automatyczny jednostronny podajnik oryginału do skanu/kopi
✅Technologia Laserowa - Wykorzystanie wydajnego proszka który nie zasycha jak atrament. Zawsze gotowa do pracy
Idealna dla osób które poszukują taniego niezawodnego rozwiązania w biurze bądź domu.
urządzenie wielofunkcyjne laserowe
NOWE
skanerkserosiećwifiwyświetlaczfaxduplexdokładna specyfikacja na stronie producentaZestaw zawiera:
drukarkakabel zasilającyoryginalne opakowanie HPoryginalny toner startowy| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | 148 |
| Marka | HP |
| Model | M148fdw |
| Typ | drukarka wielofunkcyjna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20 kg |
| Kolor urządzenia | biały |
| Szerokość produktu | 40.3 cm |
| Głębokość produktu | 40.5 cm |
| Wysokość produktu | 31.2 cm |
| Technologia druku | laserowa (mono) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 260 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 150 |
| Prędkość druku w czerni | 28 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | 1200 x 1200 |
| Załączone materiały eksploatacyjne | toner (startowy) |
| Miesięczne obciążenie | 20000 str./mies. |
| Prędkość kopiowania | 15 str./min |
| Prędkość skanowania | 15 str./min |
| Rozdzielczość skanowania (dpi) | 1200 x 1200 |
| Format skanera | A4 |
| Komunikacja | LAN, USB, Wi-Fi |
| Złącza | USB typ B, RJ-45 |
| Funkcje druku | automatyczny druk dwustronny, druk z chmury, druk z urządzeń mobilnych |
| Cechy dodatkowe | duplex, faks, wyświetlacz |
| Indeks | 96CH-11DNL |