Wielofunkcyjny Robot Kuchenny KIWI KMC6940 1450W z Wagą i Gotowaniem na Parze
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 437.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-2229
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 437.00
Wielofunkcyjny robot kuchenny KIWI TERMOMIX KMC6940 jak profesjonalny szef kuchni wyniesie Twoje gotowanie na nowy poziom. Nie tylko oszczędza Twój cenny czas, bo miesza, sieka, ubija i wyrabia ciasto za Ciebie. Ma intuicyjny panel sterowania, dzięki czemu jest łatwy i komfortowy w użyciu. Dzięki niemu możesz eksperymentować w kuchni, gotować zdrowo i smacznie oraz mieć pewność doskonałego efektu na talerzu- za każdym razem.
Podczas tradycyjnego gotowania część cennych składników odżywczych przechodzi do wody, którą wylewamy. Dlatego gotowanie na parze najzdrowszy sposób przyrządzania jedzenia. Pozwala zachować maksimum witamin i składników mineralnych.Na parze możesz gotować wszystkie warzywa,nawet liściaste, np. szpinak. Dzięki parze bardzo zyskują na smaku ziemniaki posypane ziołami, brokuły i kalafior.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | SCARLETT |
| Kolor dominujący | biały |
| Model | KIWI KMC-6940 |
| Moc | 850 W |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Pojemność misy roboczej | 1.7 l |
| Pojemność koktajlera | 1 l |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | EasyArmLift |
| Załączone wyposażenie | 1x lejek |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Wysokość produktu | 35 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 6.05 kg |
| Kod producenta | KMC6940 |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Funkcje | gotowanie, kruszenie lodu, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie, szatkowanie, ucieranie, wyrabianie ciasta |
| Indeks | 0XGKIV-MNQ6IL8 |