Xiaomi Redmi Buds 4 Active - Bezprzewodowe Słuchawki Douszne z Powerbankiem
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 108.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 108.00
Słuchawki, które są nie tylko łatwe w obsłudze i wygodne w noszeniu, ale także zapewniają stabilne połączenie i najwyższą jakość dźwięku?
TO MOŻLIWE!
Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi Redmi Buds Active spełniają wszystkie te funkcje - a nawet więcej, ponieważ sprawdzają się jako awaryjny powerbank.
✅ Są wygodne w obsłudze.
✅ Utrzymują stabilne połączenie w zasięgu do 10 m.
✅ Cechują się szeroką kompatybilnością.
✅ Dobrze się prezentują.
✅ Mogą pełnić funkcję awaryjnego powerbanku.
Technologia Bluetooth 5.0 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do zmniejszenia zużycia energii.
Wydajny akumulator sprawia, że etui pełni funkcję powerbanku. Wystarczy, że włożysz do niego słuchawki, a naładują się bez dostępu do prądu! I to kilka razy!
Słuchawki łączą się z urządzeniami, które obsługują połączenie Bluetooth (m.in. telefonami, laptopami, telewizorami).
Sterowanie odbywa się za pomocą paneli dotykowych umieszczonych na słuchawkach.
Słuchawki zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dlatego zapewniają najwyższą jakość dźwięku.
Technologia redukcji szumów sprawia, że słuchawki rozróżniają dźwięki muzyki od szumu otoczenia, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort w każdych warunkach.
Słuchawki Xiaomi działają aktywnie do 5,5 h na jednym ładowaniu oraz aż do 28 h po skorzystaniu z etui ładującego.
Xiaomi wyróżniają się ergonomią i sportowym designem. Co ważne, są nie tylko ładne, ale także bardzo wygodne (bez problemu dopasowują się do kształtu ucha).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Xiaomi |
| Model | 92QN-VOL-58 |
| Rodzaj słuchawek | bezprzewodowe dokanałowe, douszne |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 31.1 cm |
| Wysokość produktu | 22.5 cm |
| Głębokość produktu | 20.9 cm |
| Waga produktu | 81 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 0 h |
| Cechy dodatkowe | 5.0 Do Basic Buds Bass Pods Airdots Uszy Air Earbuds Freebuds Led Mikrofon Live |
| Załączone wyposażenie | słuchawki, etui z funkcją powerbank, bez kabla |
| Kod producenta | BELLA-B-0119 |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Impedancja | 32 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |