Bezpłatne Słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro R510 Graphite z Etui USB-C
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-0131
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 0
Pełny zestaw obejmuje :
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Samsung |
| Model | A12-BRT-45 |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe, douszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Szerokość produktu | 1.99 cm |
| Wysokość produktu | 18.7 cm |
| Głębokość produktu | 2.16 cm |
| Waga produktu | 10 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 kg |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth |
| Czas czuwania | 200 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 8 h |
| Załączone wyposażenie | ładujące etui, kabel ładujący USB-C, instrukcja obsługi |
| Kod producenta | BELLA-B-0131 |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Impedancja | 16 Ω |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Cechy dodatkowe | Wodoodporny |