Bezprzewodowy Głośnik Bluetooth 10W TWS FM z USB i AUX - Czarny SVEN PS-115
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 165.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 165.00
CZARNY GŁOŚNIK BLUETOOTH 10W TWS FM USB AUX PRZENOŚNY Z OPLOTEM TEXTYLNYM
Obudowa z modnym i mocnym zewnętrznym oplotem tekstylnym przyciąga wzrok. Materiał tekstylny jest przyjemny w dotyku; głośnik nie jest śliski w trzymaniu ani po zamontowaniu na innych przedmiotach. Na bocznych powierzchniach głośnika umieszczono przyciski sterujące wykonane z gumowego materiału. Warto zaznaczyć, że przyciski łatwo reagują na naciśnięcia.
Model posiada dwa głośniki 52 mm o łącznej mocy 10W. Rzeczywiście, basy są doskonale słyszalne, a przy maksymalnej głośności nie ma niepożądanych szumów. Zintegrowany akumulator 3,7 V, 1800 mAh (6,66 Wh) gwarantuje do 12 godzin niezrównanego brzmienia Twojej ulubionej muzyki.
Radość ucha panoramicznym dźwiękiem ulubionej muzyki z głośników SVEN PS-115. Wystarczy, że nawiążemy połączenie Bluetooth pomiędzy dwoma głośnikami tego samego modelu obsługującymi technologię TWS.
Do szczęścia trzeba dwojga! Aby uzyskać prawdziwy efekt stereo, potrzebne są dwa niezależne źródła umieszczone w pewnej odległości od siebie. Połaczęnie pomiędzy lewym i prawym kanałem tworzy przyjemne wrażenie dźwięku przestrzennego. Dlatego przetworniki umieszczone w jednej obudowie nie są w stanie zapewnić prawdziwego stereo. Prawdziwym koneserom panoramicznego dźwięku SVEN oferuje możliwość stworzenia pary głośników!
Jasny bezprzewodowy głośnik Bluetooth SVEN PS-115 z wydajnością TWS to idealne rozwiązanie dla „prowizorycznego" systemu stereo składającego się z dwóch źródeł dźwięku! Dzięki niemu dźwięki tła pikniku zamienią się w prawdziwą muzykę. Aby zapewnić przepływ muzyki, zastosowano zintegrowany tuner FM i odtwarzacz umożliwiający odtwarzanie utworów z karty pamięci microSD lub dysku flash USB. Dzięki temu zawsze można znaleźć wygodną opcję. Przenośna akustyka SVEN PS-115 zapewnia doskonały dźwięk, zarówno w parze, jak i solo! Ty i Twoi znajomi z pewnością przeżyjecie przyjemne doznania!
Wymagana antena zewnętrzna (w zestawie)
W przypadku słabego odbioru radia, należy podłączyć kabel AUX, który będzie służyć jako antena.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | SVEN |
| Model | inny (PS-115) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.46 kg |
| Szerokość produktu | 6.5 cm |
| Wysokość produktu | 21 cm |
| Głębokość produktu | 6.4 cm |
| Waga produktu | 460 g |
| Kolor | czarny |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 10 W |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czas pracy | 12 h |
| Pasmo przenoszenia | 120-20000 Hz |
| Kod producenta | PS-115 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Złącza | czytnik kart pamięci, microUSB, USB, AUX |
| Funkcje | odtwarzanie plików audio, radio FM, sterowanie za pomocą smartfona |
| Indeks | QUBC074-TA7U3 |