Blender Kerch Fit SB900 900W z kielichem 600ml i 3 butelkami BPA Free
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 219.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 219.00
✔️ W urządzeniach KERCH są stosowane od zawsze MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI dla niezawodnego użytkowania! Produkty cechują się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością!
Moc szczytowa 900W | Kielich szklany 600ml | 3 bidony z tritanu BPA FREE | Ostrze ze stali nierdzewnej | 2 adaptery | Nóżki antypoślizgowe | Przewód zasilający
Blender dzięki dużej mocy miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów. Jak zrobić smoothie? Smoothie robi się w kilku prostych etapach:
Kroimy w kostkę owoce, warzywa i zieleninęUzupełniamy kielich lub bidon do pełna owocami, warzywami, zieleniną. W jakiej kolejności wrzucać warzywa i owoce? Od tych lżejszych i miększychWlewamy bazę (woda, mleko, jogurt, mleko kokosowe). Blender pracuje lepiej, jeżeli wśród produktów przeznaczonych do miksowania jest płynDodaj kostki lodu. Jeśli do smoothie dodajesz mrożone owoce lub warzywa, nie musisz dodawać już kostek loduTworzenie nowych potraw, mieszanie smaków, zapachów. Rzecz prosta, a sprawia wiele radości!
Blender Kerch FIT to urządzenie łączące blender z kielichem i zakręcaną butelką z funkcją bidonu o pojemności 400 i 600 ml.
Mocny, trwały i energooszczędny. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczną pracę urządzeniem przy mniejszym zużyciu energii.
Urządzenie zostało wyposażone w wysoko wydajny silnik z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym montażem akcesoriów. Blender dzięki dużej mocy umożliwia miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów.
W kielichu możesz przygotować energetyczny koktajl, a dzięki dołączonej do zestawu przykrywce odłożyć go do lodówki na później.
Butelki z ustnikiem i uchwytem do przenoszenia dostępne w dwóch różnych pojemnościach 400 i 600 ml to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych - możesz teraz przyrządzić swoje ulubione smoothie i zabrać je ze sobą na trening, do pracy, szkoły, na spacer... gdziekolwiek chcesz. Zakrętka butelki wyposażona jest w ustnik, a cały pojemnik może być bezpiecznie przewożony i mocowany np. do roweru.
Wszystkie elementy plastikowe w urządzeniu są wolne od bisfenolu (BPA-free), elementy można myć w zmywarce.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Model | Fit |
| Kod producenta | SB900 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność kielicha | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 14 cm |
| Wysokość produktu | 34.5 cm |
| Głębokość produktu | 14 cm |
| Waga produktu | 2.3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.6 kg |
| Materiał wykonania kielicha | szkło |
| Moc | 900 W |
| Prędkość obrotowa | 28000 obr./min |
| Rodzaj regulacji obrotów | brak |
| Blender personalny | tak |
| Funkcje | kruszenie lodu, mielenie, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | butelka, kielich, przykrywka, wymienne noże |
| Indeks | D790HT-8GI5OMB |