Blender Kerch MIXGO SB800 z kielichem 1L i bidonami BPA-FREE
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 182.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 182.00
✔️ W urządzeniach KERCH są stosowane od zawsze MATERIAŁY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI dla niezawodnego użytkowania! Produkty cechują się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością!
Tryb PULSE | 2 poziomy prędkości | Moc szczytowa 800W | Kielich 1000ml | 2 bidony z tritanu BPA FREE | 2 wkłady chłodzące | Ostrze ze stali nierdzewnej | Nóżki antypoślizgowe | Przewód zasilający
Blender dzięki dużej mocy miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów. Jak zrobić smoothie? Smoothie robi się w kilku prostych etapach:
Kroimy w kostkę owoce, warzywa i zieleninęUzupełniamy kielich lub bidon do pełna owocami, warzywami, zieleniną. W jakiej kolejności wrzucać warzywa i owoce? Od tych lżejszych i miększychWlewamy bazę (woda, mleko, jogurt, mleko kokosowe). Blender pracuje lepiej, jeżeli wśród produktów przeznaczonych do miksowania jest płynTworzenie nowych potraw, mieszanie smaków, zapachów. Rzecz prosta, a sprawia wiele radości!
Blender Kerch MIXGO to urządzenie łączące blender z kielichem i zakręcaną butelką z funkcją bidonu o pojemności 400 i 600 ml.
Mocny, trwały i energooszczędny. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczną pracę urządzeniem przy mniejszym zużyciu energii.
Urządzenie zostało wyposażone w wysoko wydajny silnik z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym montażem akcesoriów. Blender dzięki dużej mocy umożliwia miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów.
W kielichu możesz przygotować energetyczny koktajl, a dzięki dołączonej do zestawu przykrywce odłożyć go do lodówki na później.
Butelki z ustnikiem i uchwytem do przenoszenia dostępne w dwóch różnych pojemnościach 400 i 600 ml to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych - możesz teraz przyrządzić swoje ulubione smoothie i zabrać je ze sobą na trening, do pracy, szkoły, na spacer... gdziekolwiek chcesz. Zakrętka butelki wyposażona jest w ustnik, a cały pojemnik może być bezpiecznie przewożony i mocowany np. do roweru.
Wszystkie elementy plastikowe w urządzeniu są wolne od bisfenolu (BPA-free), elementy można myć w zmywarce.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Model | MIXGO |
| Kod producenta | SB800 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 1 l |
| Szerokość produktu | 16 cm |
| Wysokość produktu | 35 cm |
| Głębokość produktu | 14 cm |
| Materiał wykonania kielicha | tworzywo sztuczne |
| Moc | 800 W |
| Prędkość obrotowa | 22000 obr./min |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | tak |
| Cechy dodatkowe | Mocna i solidna obudowa wykonana z wysokiej jakość materiałów |
| Funkcje | mielenie, mieszanie, miksowanie, rozdrabnianie |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | butelka, kielich, przykrywka |
| Akcesoria w zestawie | wkład chłodzący, bidon 400ml, bidon 600ml |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiał wykonania ostrza | Stal nierdzewna |
| Regulacja prędkości blendowania | 2 poziomy + tryb pulsacyjny |
| Indeks | UFTV7U6-EVD7OCBV5 |