Blender kielichowy Kerch Roto SB1500, 1500 W, srebrny/szary, PULSE
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 274.00
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 274.00
Tworzenie nowych potraw, mieszanie smaków, zapachów. Rzecz prosta, a sprawia wiele radości!
Blender ROTO marki Kerch jest mocny, trwały i energooszczędny. Cechuje się niesamowitą skutecznością oraz wytrzymałością. Zastosowanie silnika nowej generacji gwarantuje skuteczną pracę urządzeniem przy mniejszym zużyciu energii.
Urządzenie zostało wyposażone w wysoko wydajny silnik z zabezpieczeniem przed nieprawidłowym montażem akcesoriów. Blender dzięki dużej mocy umożliwia miksowanie, mieszanie i rozdrabnianie wielu produktów co pozwala na szybkie i łatwe przyrządzenie napojów smoothie, czyli zdrowych koktajlów witaminowych, musów owocowych, przecierów, świeżych soków, przetworów z warzyw, owoców, ziół... czy deserów.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Kerch |
| Model | I1DL-J88SM |
| Kod producenta | I1DL-J88SM |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Szerokość produktu | 17.9 cm |
| Wysokość produktu | 40.9 cm |
| Głębokość produktu | 17.9 cm |
| Waga produktu | 2.776 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.154 kg |
| Moc | 1500 W |
| Prędkość obrotowa | 32000 obr./min |
| Funkcje | inne |
| Cechy dodatkowe | blender |
| Załączone wyposażenie | inne |
| Tryby pracy | pulsacyjny, turbo |
| Bezpieczeństwo | blokada bezpieczeństwa, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |