Drukarka laserowa Brother HL-1110E A4 mono, 20 str/min, toner w zestawie
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 494.00
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 494.00
NOWA
Hi-Speed USB 2.0
Toner o wydajności do 1000 stron
Prędkość drukowania do 20 stron na minutę
HL-1110E - kompaktowa, monochromatyczna drukarka laserowa, oferująca prędkość druku aż do 20 str./min. To idealne rozwiązanie dla małych biur i użytkowników domowych.
Niezwykle prosty w instalacji, model HL-1110E charakteryzuje się wysoką prędkością druku, a pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 10 sekund. Drukarka została wyposażona w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo HL-1110E jest kompatybilna z tonerami na 1 000 stron, które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Toner startowy także pozwala na wydruk 1000 stron. Kompaktowe wymiary urządzenia (340szer. x 238gł. x 189wys. mm ) i niewielka waga wynosząca 4.5 kg, sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na półce lub stanowisku pracy.
Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów, za niewielką cenę, a także czyni urządzenie mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Brak wentylatora sprawia natomiast, że poziom hałasu w urządzeniu jest niższy niż 51dB. Dodatkowo wykorzystanie specjalnych wałków chroni wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest wydajne i niezawodne.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Kod producenta | HL-1110E |
| Marka | Brother |
| Model | HL1110EYJ1 |
| Typ | drukarka jednofunkcyjna |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.3 kg |
| Szerokość produktu | 34 cm |
| Głębokość produktu | 18.9 cm |
| Wysokość produktu | 23.8 cm |
| Technologia druku | laserowa (mono) |
| Maksymalny format papieru | A4 |
| Komunikacja | USB |
| Złącza | USB typ B |
| Pojemność podajnika papieru (kartki) | 250 |
| Pojemność odbiornika papieru (kartki) | 100 |
| Prędkość druku w czerni | 20 str./min |
| Rozdzielczość druku w czerni (dpi) | inna |
| Załączone materiały eksploatacyjne | toner (pełnowymiarowy) |
| Indeks | 1EHSXY-HAZSYP |