Edifier W820NB | Bezprzewodowe Słuchawki ANC Bluetooth, Czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 174.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 174.00
Kilka trybów pracy pozwoli Ci dostosować ich działanie do swoich potrzeb, a specjalnie zaprojektowana, kompozytowa membrana gwarantuje fantastyczną jakość dźwięku. Dzięki technologii redukcji szumów możesz swobodnie rozmawiać przez telefon w dowolnym miejscu.
✔️ Bezproblemowe rozmowy: Dzięki zastosowaniu technologii redukcji szumów możesz rozmawiać przez telefon niemal w każdym miejscu, Twój głos zostanie odpowiednio zarejestrowany a hałas nie będzie problemem.
✔️ Tryby pracy: Tryb Ambient Sound pozwala słuchać muzyki, nie tracąc przy tym kontaktu z otoczeniem - nadal będziesz doskonale słyszeć komunikaty na lotnisku lub pytania współpracowników. Tryb gamingowy umożliwia wygodne granie w ulubione gry przy ultraniskim opóźnieniu.
✔️ Długa praca: Słuchawki zostały wyposażone w wytrzymały akumulator, który pozwala na pracę do 29 godzin przy użyciu trybu NC, a nawet 49 godzin bez używania redukcji szumów.
✔️ Dedykowana aplikacja: Aplikacja Edifier Connect umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcji słuchawek, takich jak sprawdzanie poziomu naładowania baterii, zmiana trybów pracy czy dostosowanie ustawień EQ. Oprócz podstawowych funkcji, aplikacja oferuje specjalnie przygotowane dźwięki natury, które mają za zadanie pomóc w relaksie po trudnym dniu.
Załóż swoje nowe słuchawki i zanurz się w świecie krystalicznie czystych, bogatych w szczegóły dźwięków. W820NB otrzymały certyfikat Hi-Res, co oznacza, że spełniają najwyższe standardy audio. Hybrydowa technologia ANC eliminuje zbędny szum, co w połączeniu z tytanizowaną membraną kompozytową pozwala skupić się na pięknie odtwarzanych utworów.
Słuchawki zostały wyposażone w kilka praktycznych przycisków, które zapewniają wygodny dostęp do najważniejszych funkcji i ustawień. Za ich pomocą możesz na przykład regulować głośność, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie, obsługiwać połączenia telefoniczne i wiele więcej.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Edifier |
| Model | 6257-RAD-97 |
| Rodzaj słuchawek | nauszne, bezprzewodowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Waga produktu | 221 g |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Regulacja głośności | tak |
| Transmisja sygnału | Bluetooth 5.0 |
| Czas czuwania | 29 h |
| Zasięg | 10 m |
| Czas pracy | 49 h |
| Kod producenta | BELLA-B-0180 |
| Pasmo przenoszenia | 20-40000 Hz |
| Złącze ładowania | USB-C |
| Aktywne tłumienie hałasu | tak |
| Wejście | DC 5 V 1 A |
| Czas ładowania | Ok. 1,5 h |
| Obsługiwane kodeki | SBC |