Ekspres do kawy Caso Grande Aroma 100, 10 filiżanek, młynek 10 stopni
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 868.00
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 868.00
Caso 1856 Grande Aroma 100-Design ekspres do kawy, 10 filiżanek
CASO Grande Aroma 100 to programowalny ekspres do kawy z aplikacjami ze stali nierdzewnej na maks. 10 filiżanek kawy. Designerski ekspres do kawy jest wyposażony w cichy stożkowy mechanizm mielący, który można ustawić w 10 stopniach od drobnego do grubego. Stożkowy mechanizm mielący można bardzo łatwo wyjąć w celu wyczyszczenia. Pionowy dopływ kawy sprawia, że CASO Grande Aroma 100 szczególnie w porównaniu z tradycyjnymi ekspresami do kawy. Pionowy dopływ kawy oznacza brak pozostałości zmielonej kawy w młynku, dłuższy czas eksploatacji młynka i niezmienny aromat. Dzięki designerskiemu ekspresowi do kawy można używać zarówno ziaren kawy, jak i zmielonej kawy.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Caso Germany |
| Model | S63VV1-LTYX8EM6 |
| Kod producenta | 01856 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność | 1.4 l |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l |
| Szerokość produktu | 17.99 cm |
| Wysokość produktu | 44.03 cm |
| Głębokość produktu | 34.02 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Moc | 1000 W |
| Rodzaj naczynia na kawę | dzbanek |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Załączone wyposażenie | dzbanek |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy |
| Funkcje | automatyczne wyłączanie, podtrzymywanie temperatury |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody, wskaźnik pustego zbiornika na wodę, wyświetlacz |
| Indeks | D+W4100-11R43YWYX |