Frytkownica Beztłuszczowa 1800W 4,7L - Nowoczesna i Energooszczędna
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 344.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 344.00
⭐ Jak najmilej spędza się czas z rodziną i przyjaciółmi? Oczywiście przy wyśmienitym posiłku! Wybierając nowoczesną frytkownicę na gorące powietrze możesz szybko i niezwykle wygodnie przyrządzić przepyszne i co ważne - zdrowe potrawy każdego dnia!
➕ smażenie i pieczenie bez lub z niewielką ilością tłuszczu
➕ cyrkulacja powietrza 360°
➕ 8 programów
➕ dotykowy panel
➕ prosta obsługa
➕ bezproblemowe czyszczenie
➕ duży koszyk - prawie 5 litrów!
➕ moc maksymalna: do 1800W!
⭐ Beztłuszczowa frytkownica sprawdzi się do przygotowywania różnego rodzaju posiłków. Nie tylko chrupiące frytki, ale także soczyste mięso, delikatne ryby, pyszne warzywa czy słodkie wypieki powstaną w tym urządzeniu i będą cieszyć Twoich domowników oraz gości przy wspólnym stole.
⭐ Frytkownica na gorące powietrze sprawi, że jedzenie zyska nową jakość smaku, a jego przyrządzenie nie będzie czasochłonne!
⭐ Frytkownica, którą oferujemy, pozwala na przygotowywanie potraw bez lub z użyciem niewielkiej ilości tłuszczu.
⭐ Urządzenie do działania wykorzystuje cyrkulację powietrza, dzięki której jedzenie jest idealnie dopieczone, a przy tym nie ocieka tłuszczem.
⭐ Frytkownica na gorące powietrze posiada cyfrowy wyświetlacz i panel dotykowy, za pomocą którego z łatwością wybierzesz odpowiedni program urządzenia - a jest ich aż 8! Możesz także zaprogramować frytkownicę na dowolną temperaturę od 80 do 200°C.
⭐ Urządzenie nie sprawi Ci żadnych kłopotów podczas czyszczenia, gdyż wykorzystano w nim nieprzywierający materiał.
⭐ Beztłuszczowa frytkownica jest bezpieczna w kuchennych warunkach - posiada wygodny uchwyt, który zapobiega oparzeniom, system chłodzący oraz antypoślizgowe podkładki.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Heckermann |
| Model | O2LT0HV-VUS707T43 |
| Kod producenta | NDY-AF513 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.7 l |
| Pojemność koszyka | 4.7 kg |
| Szerokość produktu | 26.01 cm |
| Wysokość produktu | 31.00 cm |
| Głębokość produktu | 26.02 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Moc | 1800 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Cechy dodatkowe | szybkie nagrzewanie |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | 8IF82C9-OF9WUG0E+ |