Frytkownica Beztłuszczowa 4w1 Yoer Crispo AF01BK 6L Wi-Fi 1700W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 418.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 418.00
⭐ 4w1 frytkownica, piekarnik, grill, suszarka ⭐ Moc 1700W ⭐ 12h - programator czasowy ⭐ 10 programów ⭐ Ruszt do grilla ⭐ Separator do misy ⭐ Misa 6L ⭐ Dotykowy panel ⭐ Zakres temperatur 80 - 204°C ⭐ Czas pracy do 60 min ⭐ Wi-Fi ⭐ Termoobieg ⭐ Przepisy w aplikacji Yoer ⭐ Certyfikat CE ⭐
⭐ 4w1 - frytkownica, piekarnik elektryczny, grill elektryczny, suszarka do grzybów
⭐ PRZEPISY W APLIKACJI - korzystaj z atrakcyjnej bazy przepisów w aplikacji Yoer
⭐ 10 AUTOMATYCZNYCH PROGRAMÓW - frytki, krewetki, pizza, kurczak, ryba, stek, ciasto, bekon, suszenie, wstępne nagrzewanie
⭐ SEPARATOR ŻYWNOŚCI - przygotuj dwie potrawy jednocześnie
⭐ RUSZT DO GRILLA - grilluj same przyszłości
⭐ AIR FRYER - BEZTŁUSZCZOWA - zredukuj ilość spożywanego oleju i kalorii
⭐ 1700W - WYSOKA MOC - zyskaj idealnie usmażone i upieczone potrawy
⭐ GRILL ELEKTRYCZNY - nie ogranicza Cię pora roku ani zła pogoda
⭐ 6 L - duża pojemność misy
⭐ 12H - PROGRAMATOR CZASOWY - rozpocznij gotowanie kiedy tylko chcesz
⭐ WSTĘPNE NAGRZEWANIE - jeszcze szybsze nagrzewanie się frytkownicy
⭐ Wi-Fi - zdalne sterowanie aplikacją Yoer
1️⃣ Frytkownica - przygotuj chrupiące frytki, nuggetsy, ryby
2️⃣ Grill - usmaż soczystego kurczaka lub karkówkę
3️⃣ Piekarnik - upiecz ciasto, pizzę, chleb
4️⃣ Suszarka - wysusz grzyby, owoce, warzywa, mięso
1️⃣ Frytki: 18 min. ➡ 200°C
2️⃣ Krewetki: 8 min. ➡ 180°C
3️⃣ Pizza: 7 min. ➡ 165°C
4️⃣ Kurczak: 20 min. ➡ 180°C
5️⃣ Ryba: 10 min. ➡ 200°C
6️⃣ Stek: 8 min. ➡ 180°C
7️⃣ Ciasto: 12 min. ➡ 180°C
8️⃣ Bekon: 12 min. ➡ 180°C
9️⃣ Suszenie grzybów: 80°C (domyślne ustawienie)
1️⃣0️⃣ Wstępne nagrzewanie: 5 min. ➡ 190°C (domyślne ustawienie)
✅ Wysuszysz takie produkty jak:
✅ Stworzone przez doświadczonego dietetyka - gwarancja smacznych i zdrowych dań
✅ Dostosowane do frytkownicy Yoer Crispo - nie martw się o kompatybilność przepisów
✅ Stale rosnąca baza przepisów - nieustannie poszerzane źródło inspiracji
✔️ Steruj Crispo aplikacją Yoer z urządzenia mobilnego z systemem Android i iOS:
✅ Separator żywności - przygotuj dwie różne potrawy jednocześnie:
✅ Specjalny ruszt do grillowania - grilluj zdrowsze posiłki z mniejszą ilością tłuszczu
✅ 6L - pojemna misa - przygotuj obiad dla całej rodziny za jednym razem
✅ Przyrządź obfite posiłki - które zaspokoją apetyt całej Twojej rodziny
✅ Imponująca pojemność - duża misa pozwala na przygotowanie większych ilości potraw przy jednoczesnym korzystaniu z minimalnej ilości oleju
✅ Frytkownica Crispo, wykorzystuje innowacyjną technologię AIR FRY 360° która sprawia, że gorące powietrze jest cyrkulowane wokół żywności za pomocą wentylatora, co zapewnia chrupiący i soczysty efekt końcowy, dzięki równomiernemu gotowaniu.
✅ Dzięki tej technologii:
✅ Frytkownica Crispo to połączenie wysokiej mocy i funkcjonalności wraz z eleganckim designem.
▶ Czarny kolor z elementami szczotkowanej stali INOX - dodaje wnętrzu elegancji i nowoczesności
▶ Obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego - gwarancja trwałości na lata
▶ Czytelny wyświetlacz LED - zapewnia łatwą kontrolę nad procesem przygotowywania potraw
▶ Dotykowy panel sterowania - dodaje elegancji i zapewnia intuicyjną obsługę
✔️ Korpus zdobiony logotypem producenta Yoer
1️⃣ Antypoślizgowe nóżki - zapewniają stabilność frytkownicy i zapobiegają jej przemieszczaniu
2️⃣ Nienagrzewający się uchwyt - nie martw się o poparzenia
3️⃣ Nieprzywierająca powłoka - ułatwia czyszczenie i utrzymanie higieny
4️⃣ Możliwość mycia w zmywarce - wyczyść w zmywarce takie elementy jak kosz, miska, ruszt i separator żywności
◾◾◾
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Yoer |
| Model | 645XP-JEBD |
| Kod producenta | AF01BK |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 6 l |
| Pojemność koszyka | 5.5 kg |
| Szerokość produktu | 30 cm |
| Wysokość produktu | 31 cm |
| Głębokość produktu | 36 cm |
| Waga produktu | 6.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.5 kg |
| Moc | 1700 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | Kosz, Separator żywności, Ruszt, Misa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy dodatkowe | 4w1 - frytkownica, piekarnik, grill elektryczny, suszarka do grzybów, owoców, warzyw, 10 automatycznych programów, Podtrzymywanie, ciepła, 12-godzinny programator czasowy, Wstępne nagrzewanie, Wi-Fi - zdalne sterowanie aplikacją, Dotykowy panel sterowania,, Wyświetlacz LED |
| YOER PLATINUM SECURITY | Pakiet dodatkowej ochrony na 3 lata |
| 4w1 - frytkownica, piekarnik, grill elektryczny | suszarka do grzybów, owoców, warzyw |
| 12-godzinny programator czasowy | + 10 automatycznych programów |
| Zdalne sterowanie | Wi-Fi |