Frytkownica Beztłuszczowa 6,5L 2200W WiFi LCD Smart z 8 Programami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 308.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 308.00
Frytkownice beztłuszczowe są urządzeniami konwekcyjnymi, które zamiast tłuszczu używają gorącego powietrza.
Do takiej frytkownicy dodajemy niewielką ilość oleju - bądź wcale.
Wówczas zaczyna ono wytwarzać gorące powietrze, które cyrkuluje wewnątrz.
Korzystanie z frytkownicy beztłuszczowej to:
Frytkownica BEZTŁUSZCZOWA to niezwykle praktyczne urządzenie kuchenne. Umożliwia rozmrażanie, podgrzewanie, opiekanie i smażenie potraw!
Z jej pomocą przyrządzisz: frytki belgijskie i zwykłe, zakręcone ziemniaki, ziemniaki łódeczki, kurczaka w panierce, paluszki rybne i serowe oraz swoje ulubione warzywa.
Miłośnicy gotowania będą zachwyceni możliwością wypróbowania wielu pysznych przepisów na dania z frytkownicy.
Misa o pojemności 6,5 l pozwala na przygotowanie dużego, zdrowego posiłku.
Dzieci uwielbiają frytki!
Frytownica beztłuszczowa to zdrowy sposób na przygotowanie lekkich i smacznych potraw. Technologia szybkiej cyrkulacji gorącego powietrza pozwoli Ci na usmażenie gorących frytek, mięsa, ryb, warzyw czy ciasta bez użycia oleju.
Urządzeniem można z łatwością sterować za pomocą wyświetlacza wraz z panelem sterowania, korzystając z regulacji temperatury w zakresie 80 do 200°C.
Komfort użytkowania zapewnia misa i kosz z powłoką zapobiegająca przywieraniu oraz nienagrzewająca się obudowa.
Tradycyjne frytkownice wymagają użycia dużej ilości oleju, a przygotowana w nich żywność nie jest zdrowa.
Frytkownice Bass działa bez użycia tłuszczu.
Ich unikalną cechą jest opiekanie produktów spożywczych za pomocą równomiernego przepływu gorącego powietrza.
Frytkownice na gorące powietrze przygotowują chrupkie, aromatyczne i niskokaloryczne potrawy, bez kropli tłuszczu!
Frytkownica z wyjmowanym pojemnikiem jest intuicyjna w obsłudze.
Posiada wygodny panel kontrolny z dużym pokrętłem.
Dodatkowym atutem urządzenia jest łatwość czyszczenia.
Obudowę wystarczy przemyć wilgotną gąbką, a kosz i pojemnik można zmywać w zmywarce.
Duża rączka pojemnika ułatwia jego szybkie wyjęcie.
Automatyczne programy gotowania, pozwalają na przygotowanie szerokiej gamy potraw:
➡️FRYTKI
➡️KURCZAK
➡️STEK
➡️KREWETKI
➡️MIĘSO
➡️CIASTO
➡️RYBY
➡️PODTRZYMYWANIE CIEPŁA
✅,Dodatkowo frytkownica posiada tryb ręczny.
Wymiary produktu w opakowaniu:
Frytkownicę łatwo utrzymać w czystości, ponieważ cały proces przygotowywania posiłków odbywa się w zamkniętej komorze. Bez rozprysków i oparzeń olejem.Kosze, w których smażone są posiłki, posiadają nieprzywierającą powłokę i można je myć w zmywarce.
✅Frytkownica
✅Misa do smażenia
✅Instrukcja obsługi
200°C w 3 minuty !!!!!!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bass |
| Model | 7OHS3XB-JAB+4YQZGG |
| Kod producenta | BH10876 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 6.5 l |
| Pojemność koszyka | 6.5 kg |
| Szerokość produktu | 25.02 cm |
| Wysokość produktu | 33.98 cm |
| Głębokość produktu | 24.98 cm |
| Waga produktu | 5.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.000 kg |
| Moc | 2200 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | VCBIMU-8UHLVV |