Frytkownica Beztłuszczowa 8,5L Instant Pot Vortex Versa 1700W z 2 Komorami
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1048.50
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 1048.50
Frytkownica beztłuszczowa INSTANT POT Votrex Versa Air Fryer to innowacyjne rozwiązanie dwóch niezależnych komór pieczenia po 4,25 litra, które można połączyć w jedną dużą przestrzeń o zwiększonej pojemności aż 8,5 litra!
Vortex Versa to nie jedynie beztłuszczowa frytkownica, a raczej urządzenie wielozadaniowe. Każdy z programów można dodatkowo dopasowywać do własnych potrzeb pod względem czasu oraz temperatury w zakresie od 0°C do 205°C.
Technologia cyrkulacji powietrza we frytkownicach Vortex umożliwia nawet 95% mniejsze użycie oleju względem smażenia w głębokim tłuszczu. Rezultaty tego sposobu obróbki termicznej są więc bardziej zbliżone do pieczenia w niedużym piekarniku z bardzo wydajnym termoobiegiem.
Czyszczenie po skończonym gotowaniu jest ułatwione, dzięki nieprzywierającym powłokom oraz możliwości mycia elementów mających kontakt z żywnością w zmywarce.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Instant Pot |
| Model | Vortex VersaZone |
| Kod producenta | IPVers |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 8.5 l |
| Pojemność koszyka | 1.8 kg |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Głębokość produktu | 38 cm |
| Waga produktu | 7.16 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.4 kg |
| Moc | 1700 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | 992N9P-DBJ0J5 |