Frytkownica beztłuszczowa Ninja SL400EU 9,5L 2470W z 6 programami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 754.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1560
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 754.00
Wydajność
<Pojemność: 9,5 lTyp produktu: Frytkownica na gorące powietrzeLiczba programów: 6Funkcja smażenia: TakFunkcja pieczenia: TakFunkcja pieczenia: TakRegulowany termostat: TakTemperatura (min): 40 °CTemperatura (maks): 240 °CDomyślne programy gotowania: TakLiczba osób: 8 os.Funkcja dehydratacji: TakKonstrukcja
<Typ konstrukcji: PodwójnyKolor produktu: Czarny, SzaryUchwyt(y): TakZdejmowalna misa: TakLiczba koszy do smażenia: 2Antypoślizgowe nóżki: TakPowłoka nieprzywierająca: TakŁatwość czyszczenia: TakDługość przewodu: 0,8 mTyp kontroli: Przyciski, obrotowyCzęści wodoodporne: TakWskazywanie
<Wbudowany wyświetlacz: TakMoc
<Moc: 2470 WLiczba poziomów mocy: 6Automatyczne wyłączanie zasilania: TakWaga i rozmiary
<Szerokość produktu: 280 mmGłębokość produktu: 470 mmWysokość produktu: 385 mmWaga produktu: 10,3 kgSzerokość opakowania: 330 mmGłębokość opakowania: 520 mmWysokość opakowania: 430 mmWaga wraz z opakowaniem: 12,2 kg| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ninja |
| Model | SL400EU |
| Kod producenta | SL400EU |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność misy | 9500 l |
| Pojemność koszyka | 4.75 kg |
| Szerokość produktu | 28 cm |
| Wysokość produktu | 47 cm |
| Głębokość produktu | 28.5 cm |
| Waga produktu | 10.3 kg |
| Moc | 2470 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | 2 kosze, 2 podstawki |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Indeks | 9QH73EJ-X91MQ3 |