Frytkownica Beztłuszczowa Aigostar Ava 7L 1900W z LCD i 7 Programami
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 315.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1585
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 315.00
Niski poziom tłuszczu lub jego brak, zapewnia nowy punkt widzenia na przyrządzanie potraw.
Lekkie potrawy, które są mniej tłuszczu bez dymu, możesz zrobić różne pyszne potrawy w jednym garnku, które zaspokoją Twój apetyt.
Szybkie ogrzewanie za pomocą cyrkulacji powietrza 360°
Nadmuch gorącego powietrza podgrzewa potrawy w 360°, dzięki czemu potrawy w naczyniu można równomiernie podgrzać, a także obniża poziom tłuszczu w potrawach, zachowując ich chrupki smak, dzięki czemu jedzenie jest zdrowe i smaczne.
Dotykowy panel kontrolny LED
Duży dotykowy panel kontrolny LED, łatwa obsługa. Możesz przyrządzać pyszne potrawy za pomocą jednego przycisku, inteligentne i łatwe użytkowanie.
Dowolne ustawienie czasu: 0-60 min
7 gotowych menu
Można ustawić 7 programów gotowania, wystarczy nacisnąć przycisk, nawet nowicjusz może zostać mistrzem w kuchni
Nieprzywierająca powłoka wewnętrznego pojemnika, łatwe czyszczenie
Odczepiany koszyk do smażenia
Odczepiana misa do smażenia, uchwyt zapobiegający oparzeniom można odczepić od garnka, łatwe użytkowanie
Ergonomiczny uchwyt
Łatwe odczepianie zewnętrznej misy i niezależne jej użytkowanie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Aigostar |
| Model | Ava |
| Kod producenta | UVP7GMA-LQE4UO |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 7 l |
| Pojemność koszyka | 7 kg |
| Szerokość produktu | 41.6 cm |
| Wysokość produktu | 34.6 cm |
| Głębokość produktu | 31.8 cm |
| Waga produktu | 5.9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.5 kg |
| Moc | 1900 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi, gwarancja, kabel zasilający (na stałe - nie odpinany) |
| Indeks | IHHX9EX-PRF3DV |