Frytkownica Beztłuszczowa Beko FRL5388B 2400W, 2 Komory, LCD, 7 Programów
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 567.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1575
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 567.00
Dokładne odmierzanie czasu — rezultaty bez wysiłku
Koniec ze ślęczeniem nad frytkownicą i pilnowaniem, by potrawa nie przesiąknęła tłuszczem lub wodą. Wyłącznik zegarowy frytkownicy pozwoli Ci się zrelaksować podczas przygotowywania frytek lub warzyw. Ustaw odpowiedni czas i zajmij się czytaniem książki lub oglądaniem kolejnego odcinka ulubionego serialu.
Kluczowe cechy
<Typ frytkownicy: PowietrzePojemność miski / garnka: 4,25Moc: 2400 WCechy i funkcje
<Regulacja temperaturyTimerMateriał wewnętrznego garnka: Nieprzywierająca powłokaWyświetlacz LCDWyjmowany kosz i zbiornikSzklana pokrywaAkcesoria do mycia w zmywarceZabezpieczenie przed przegrzaniemWymiary i waga
<Wysokość: 31,7 cmSzerokość:41 cmGłębokość: 38,9 cmWaga: 8 kgWysokość z opakowaniem: 38,5 cmSzerokość z opakowaniem: 48,5 cmGłębokość z opakowaniem :43.5 cmWaga z opakowaniem:10 kg| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Beko |
| Model | FRL5388B |
| Kod producenta | W9JTPTW-ZRQ0KH |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 8.5 l |
| Pojemność koszyka | 2 kg |
| Szerokość produktu | 41 cm |
| Wysokość produktu | 31.7 cm |
| Głębokość produktu | 38.9 cm |
| Waga produktu | 8.7 kg |
| Moc | 2400 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nóżki antypoślizgowe |
| Indeks | IWM5V8V-LZ3AWJ8 |