Frytkownica Beztłuszczowa Instant Vortex VersaZone Clear Cook 8,5L
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 685.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1563
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 685.00
FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA INSTANT VORTEX VERSAZONE CLEAR COOK 8,5L/2KOSZE
Ustawienia SyncCook (automatycznie gotuj dwie porcje z tymi samymi ustawieniami) i SyncFinish (automatyczne zakończenie gotowania w tym samym czasie dla dwóch rodzajów gotowania) automatycznie dopasowują ustawienia gotowania lub dopasowują czas zakończenia między dwoma koszami.
Technologia przepływu powietrza EvenCrisp™ zapewnia chrupiące, delikatne rezultaty za każdym razem przy 95% mniejszej ilości oleju w porównaniu do smażenia w głębokim tłuszczu.
6 programów gotowania zapewnia dostęp do łatwych przepisów jednym dotknięciem, ale pozwala dostosować je do własnych potrzeb. A ponieważ kosz do gotowania, taca do gotowania i przegroda są nieprzywierające i można je myć w zmywarce - czyszczenie jest bardzo proste.
Gotowanie 8 w 1: takie jak smażenie powietrzem (air fry), pieczenie, ruszt, opiekanie, podgrzewanie lub suszenie żywności (dehydrator), oraz ustawienia SyncCook i SyncFinish.
Szybkie posiłki za jednym dotknięciem: 6 konfigurowalnych programów gotowania:
Air FryRoastBakeReheatGrillDehydrateOd zamrożonego do złocistego w ciągu kilku minut. Łatwy w użyciu: instrukcje krok po kroku pokazują każdy etap gotowania.
Duża pojemność: ugotuj do 8 porcji dla dużych rodzin, przyjęć i przygotowywania posiłków.
Łatwe czyszczenie: kosz do gotowania z nieprzywierającą powłoką można myć w zmywarce, taca do gotowania i przegroda kosza.
Wbudowane zabezpieczenia: Overheat Protection™, automatyczne wyłączanie i nie tylko.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Instant Pot |
| Model | VersaZone Clear Cook |
| Kod producenta | IPVersCC |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 8.5 l |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Wysokość produktu | 32 cm |
| Głębokość produktu | 38.5 cm |
| Waga produktu | 7.16 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.5 kg |
| Moc | 1700 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer, inne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka |
| Indeks | C9BF0LS-9QY0G |