Frytkownica Beztłuszczowa Ninja AF400EU 9,5L 2470W z Podwójną Misą
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1579
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Wydajność
<Pojemność: 9,5 lTyp produktu: Frytkownica na gorące powietrzeFunkcja smażenia: TakFunkcja pieczenia: TakFunkcja pieczenia: TakDomyślne programy gotowania: TakZegar cyfrowy: TakFunkcja dehydratacji: TakKonstrukcja
<Typ konstrukcji: PodwójnyUmiejscowienie urządzenia: AutonomiczneKolor produktu: CzarnyUchwyt(y): TakZdejmowalna misa: TakAntypoślizgowe nóżki: TakOkienko: NieWbudowany wyłącznik: TakTyp kontroli: Obrotowy, DotykCzęści wodoodporne: TakWskazywanie
<Wbudowany wyświetlacz: TakLampka kontrolna: TakWskaźnik LED zasilania: TakMoc
<Moc: 2470 W <Automatyczne wyłączanie zasilania: TakWaga i rozmiary
<Szerokość produktu: 415 mmGłębokość produktu: 270 mmWysokość produktu: 325 mmWaga produktu: 8,8 kgSzerokość opakowania: 500 mmGłębokość opakowania: 410 mmWysokość opakowania: 388 mmWaga wraz z opakowaniem: 11,3 kg| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ninja |
| Model | AF400EU |
| Kod producenta | AF400EU |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.75 l |
| Pojemność koszyka | 1 kg |
| Szerokość produktu | 41.5 cm |
| Wysokość produktu | 310 cm |
| Głębokość produktu | 27 cm |
| Waga produktu | 8.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11 kg |
| Moc | 2470 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Indeks | EWSCXW-BGG1JPH |