Frytkownica beztłuszczowa Cosori Turbo Blaze 6L 1725W - 9 programów
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
☑️ Typ: Frytkownica beztłuszczowa
☑️ Marka: Cosori
☑️ Moc: 1725W
☑️ Pojemność: 6L
☑️ Funkcje: 9 wbudowanych programów- Przygotowanie ciast do wypieku, Oszuszanie, Utrzymanie ciepła, Pieczenie, Smażenie "powietrzem", Rozmrażanie, Odgrzewanie, Opiekanie, Pieczenie
☑️ Kształt misy: pół okrągła
☑️ Sterowanie: Elektroniczne
☑️ Termostat: Tak
☑️ Programator czasowy: Tak
☑️ Regulacja temperatury: Tak
☑️ Zakres temperatury: 30-230°
☑️ Wymiary: 34 x 30 x 30,1 cm
☑️ Kolor: Czarny + Rose Gold
☑️ Zawartość zestawu: Frytkownica, kosz do pieczenia, ruszt, szpikulce do szaszłyków (5 szt)
⚡Żyjemy szybko, intensywnie mając niemal co minutę jakieś zadanie do wykonania.
⚡Cosori Turbo Blaze zostalo stworzone, aby maksymalnie pomóc nam w naszych zadaniach, przynajmniej w kuchni, a dzięki innowacyjnej technologii turboblazeTM ulubione dania przygotujesz nawet o 46% szybciej!
⚡Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na pracę, odpoczynek i rodzinę, a jednocześnie nie musisz iść na żadne kompromisy i rezygnować z pysznych i zdrowych przekąsek!
⚡Dzięki 9 wbudowanym funkcjom możesz przygotowywać posiłki o różnorodnych smakach w rekordowo krótkim czasie!
Wybierając Cosori Turbo Blaze, zyskujesz nie tylko doskonały smak potraw, ale także oszczędność czasu i energii. Dzięki innowacyjnemu silnikowi osiągającemu maksymalną prędkość 3600 obrotów na minutę, pieczenie staje się szybsze i bardziej efektywne. W rezultacie skraca się czas spędzony w kuchni, a zużycie energii i jej koszt są zredukowane.
Cosori Turbo Blaze wyróżnia się zarówno pojemnością 6 litrów, idealną do przygotowania posiłków dla całej rodziny, jak i eleganckim, minimalistycznym designem. To nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie do każdej kuchni.
Cosori Turbo Blaze posiada 9 wbudowanych trybów, dzięki którym pieczenie, smażenie czy grillowanie stają się dziecinnie proste. Od teraz przygotujesz mięso, ryby, ciasta, frytki, kurczaka, a także podgrzejesz czy też utrzymasz temperaturę, by każdy posiłek był dokładnie taki, jak lubisz.
Innowacyjny silnik i podwójne elementy grzejne sprawiają, że Cosori Turbo Blaze nie tylko skraca czas gotowania o 46%, ale również zwiększa komfort życia. Zapomnij o długich godzinach spędzonych w kuchni.
Dzięki opatentowanej technologii Cosori możesz dostosować temperaturę od 30°C do 230°C, co sprawia, że Turbo Blaze jest wszechstronnym urządzeniem do przygotowywania różnorodnych potraw.
Duży, czytelny ekran dotykowy, 9 trybów jednym kliknięciem, aplikacja z przepisami - to wszystko sprawia, że obsługa frytkownicy jest wyjątkowo przyjazna. Dodatkowo łatwość w czyszczeniu czyni ją niezbędnym elementem każdej nowoczesnej kuchni.
Dzięki 6-litrowemu koszowi z łatwością przygotujesz obiad lub kolację nawet dla 6 osób. Z Cosori Turbo Blaze cała rodzina może jeść zdrowe i urozmaicone posiłki, błyskawicznie przygotowane, wykorzystując przy tym aż 97% mniej oleju!
Cosori Turbo Blaze przygotowuje dania do 46% szybciej w porównaniu do innych modeli frytkownic beztłuszczowych Cosori.
Innowacyjny silnik w Cosori Turbo Blaze może pracować z prędkością do 28% większą niż tradycyjny silnik w innych frytkownicach. W ten sposób Cosori Turbo Blaze oszczędza nie tylko czas, ale także energię i pieniądze dla Twojej rodziny.
Jak każdy produkt Cosori, w tym także Cosori Turbo Blaze czyści się szybko i łatwo. Dzięki zastosowaniu nieprzywierającą powłoki, jedzenie nie przywiera do kosza, który, w przypadku poważniejszych zabrudzeń, możemy umyć w zmywarce.
Zastosowany silnik w Cosori Turbo Blaze może automatycznie przełączać się pomiędzy 5 prędkościami wirowania: 3600, 3300, 2500, 1500 i 1000 obrotów na minutę, zwiększając w ten sposób prędkość pieczenia, zapewniając równomierne rozłożenie ciepła i równocześnie zmniejszając zużycie energii.
Dzięki 9. wbudowanym trybom, uruchamianym jednym dotknięciem, Cosori Turbo Blaze pomaga w wyborze idealnego czasu gotowania, temperatury czy prędkości gotowania. Wystarczy znaleźć idealny, wstępnie ustawiony program, aby przygotować swoje ulubione danie.
1️⃣ Frytkownica Cosori TurboBlaze Chef Edition
2️⃣ Kosz do pieczenia
3️⃣ Ruszt
4️⃣ Szpikulce do szaszłyków (5 szt.)
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Cosori |
| Model | CAF-DC602-KEUR |
| Kod producenta | KAAPAFCSNEU0176Y |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 6 l |
| Szerokość produktu | 30 cm |
| Wysokość produktu | 30.1 cm |
| Głębokość produktu | 40 cm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Moc | 1725 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | automatyczny wyłącznik, nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | VWQC-W664G |