Frytkownica beztłuszczowa Ninja AF160EU 1750W 5,2L z ekranem dotykowym
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 613.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 613.00
MAX Air Fryer Ninja to łatwy sposób na delektowanie się ulubionymi potrawami o tym samym wspaniałym smaku, ale z niewielką ilością oleju lub bez. Dzięki dużej pojemności 5,2 litra z łatwością nakarmisz całą rodzinę.
Smażenie na gorące powietrze do - 75% mniej tłuszczu niż tradycyjne metody smażenia na głębokim tłuszczu*. Podczas smażenia na powietrzu z niewielką ilością oleju lub bez oleju, w urządzeniu krąży gorące powietrze, które usuwa nadmiar wilgoci z żywności, tworząc chrupiący, złotobrązowy efekt. Ciesz się chrupiącymi quesadillas, złotobrązowymi piersiami z kurczaka, domowymi frytkami ze słodkich ziemniaków, doskonale ugotowanymi krewetkami, delikatną rybą i dodaj chrupiące wykończenie do tostowanych kanapek.
Gotuj mrożonki bezpośrednio z technologią Max Crisp. Silny strumień powietrza krąży w temperaturze do 240°C, aby równomiernie gotować mrożonki i uzyskać chrupiące rezultaty. Oszczędza to czas i pozwala cieszyć się doskonale ugotowanymi potrawami w ciągu kilku minut - od chrupiących panierowanych krewetek i paluszków rybnych po złotożółte frytki.
Pieczone puszyste placki ziemniaczane, smaczne śródziemnomorskie warzywa, a nawet cały kurczak - to nie problem z NINJA AF160.
Piecz świeży chleb, ciasta, ciasta i słodkie smakołyki.
Suche, świeże składniki na zdrowe przekąski z suszonych owoców, chipsy warzywne, suszone mięso i domowe suszone zioła.
Podgrzej resztki w taki sposób, aby nabrały świeżego smaku i konsystencji, jakby były prosto z piekarnika - idealne do pizzy.
Śpieszysz się? Nie ma problemu. Ponieważ gotujesz do 50% szybciej niż w piekarniku konwekcyjnym **, oszczędzasz nawet połowę czasu na przyniesienie obiadu do stołu.
Zmywanie jest bardzo łatwe, dzięki częściom nadającym się do mycia w zmywarce z nieprzywierającą powłoką ceramiczną.
Air Fry - o 75% mniej tłuszczu niż tradycyjne metody smażenia**. Ciesz się smażonymi przysmakami bez poczucia winy, używając niewielkiej ilości oleju lub wcale. Od pysznych skrzydełek z kurczaka, ciastek rybnych, burgerów i kiełbasek po masywne frytki. Smażenie na powietrzu równomiernie rozprowadza bardzo gorące powietrze wokół żywności, aby usunąć nadmiar wilgoci i nadać jej pyszne złociste wykończenie.
Max Crisp - Gotuj od mrożonego do chrupiącego w ciągu kilku minut. Temperatury 240°C równomiernie gotują i chrupią Twoje ulubione mrożonki. Od panierowanych krewetek i nuggetsów z kurczaka po złote frytki, krążki cebulowe i nie tylko. Idealne na szybkie, pyszne obiady.
Pieczeń - nie tylko w niedziele, możesz cieszyć się ulubionym pieczonym mięsem, rybą i warzywami każdego dnia tygodnia. Od filetów z łososia, złocistych piersi z kurczaka i pieczonych kotletów wieprzowych z chrupiącym skwarkami po puszyste pieczone ziemniaki, pieczone w balsamico pomidory i hasz z batatów.
Pieczenie - z łatwością upiecz makarony, placki rybne i kruche ryby z chrupiącymi dodatkami lub ciesz się świeżo upieczonym chlebem i domowymi słodkimi przysmakami, od babeczek i ciastek po ciasta i ciasteczka.
Suszenie - Twórz pyszne przekąski z suszonych owoców, od jabłka po mango, od banana po ananasa. Ciesz się domowymi chipsami warzywnymi, suszoną wołowiną, a nawet przygotuj własne suszone zioła.
Podgrzewanie - Przywróć resztki do tego pysznego, świeżo wyjętego z piekarnika wykończenia, idealnego do ożywienia resztek pizzy, quiche, sajgonek i nie tylko.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ninja |
| Model | AF160 |
| Kod producenta | AF160EU |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność misy | 5.2 l |
| Pojemność koszyka | 5.2 kg |
| Szerokość produktu | 32 cm |
| Wysokość produktu | 36 cm |
| Głębokość produktu | 25 cm |
| Waga produktu | 5.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.1 kg |
| Moc | 1750 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Załączone wyposażenie | koszyk, talerz do grillowania |
| Funkcje | elektroniczny termostat, programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnał dźwiękowy, wskaźnik gotowości do pracy, wskaźnik pracy, wyświetlacz |
| Bezpieczeństwo | nienagrzewające się uchwyty, nieprzywierająca powłoka, nóżki antypoślizgowe, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Indeks | 0PSEGR-IAPELUHJ |