Frytkownica beztłuszczowa Ninja AF400EU 9,5L 2470W, 2 komory, timer LCD
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1598
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Wydajność
Konstrukcja
Wskazywanie
Moc
Waga i rozmiary
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ninja |
| Model | AF400EU |
| Kod producenta | AF400EU |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.75 l |
| Pojemność koszyka | 1 kg |
| Szerokość produktu | 41.5 cm |
| Wysokość produktu | 310 cm |
| Głębokość produktu | 27 cm |
| Waga produktu | 8.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11 kg |
| Moc | 2470 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Indeks | WI1F63H-FM2RI2KJ |