Frytkownica beztłuszczowa Ninja AF400EU 9,5L, 2470W, Dual Chamber
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1600
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Specyfikacja
Wydajność Pojemność 9,5 l Typ produktu Frytkownica na gorące powietrze Funkcja smażenia Tak Funkcja pieczenia Tak Funkcja pieczenia Tak Domyślne programy gotowania Tak Zegar cyfrowy Tak Funkcja dehydratacji Tak
Konstrukcja Typ konstrukcji Podwójny Umiejscowienie urządzenia Autonomiczne Kolor produktu Czarny Uchwyt(y) Tak Zdejmowalna misa Tak Antypoślizgowe nóżki Tak Okienko Nie Wbudowany wyłącznik Tak Typ kontroli Obrotowy, Dotyk Części wodoodporne Tak
Wskazywanie Wbudowany wyświetlacz Tak Lampka kontrolna Tak Wskaźnik LED zasilania Tak
Moc Moc 2470 W Automatyczne wyłączanie zasilania Tak
Waga i rozmiary Szerokość produktu 415 mm Głębokość produktu 270 mm Wysokość produktu 325 mm Waga produktu 8,8 kg Szerokość opakowania 500 mm Głębokość opakowania 410 mm Wysokość opakowania 388 mm Waga wraz z opakowaniem 11,3 kg
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ninja |
| Model | AF400EU |
| Kod producenta | AF400EU |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność misy | 4.75 l |
| Pojemność koszyka | 1 kg |
| Szerokość produktu | 41.5 cm |
| Wysokość produktu | 310 cm |
| Głębokość produktu | 27 cm |
| Waga produktu | 8.2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 11 kg |
| Moc | 2470 W |
| Typ | beztłuszczowa |
| Komunikacja | lampka kontrolna |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Funkcje | programy automatyczne, regulacja temperatury, timer |
| Indeks | ZW7KRAL-EU90MNWUZ1 |