Młotowiertarka Bosch GBH 2-26 DFR SDS+ 800W, 2,7J - Profesjonalna do Betonu
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
______________________________________
✅ Wiercenie bez udaru
✅ Wiercenie z udarem
✅ Kucie
✅ Kucie z zablokowanym dłutem
Moc silnika: 800 W
Energia udaru: 2,7 J (zgodnie z procedurą EPTA 05/2009)
Uchwyt wiertarski: SDS-Plus
Max. średnica wiercenia w betonie: 26 mm
Max. średnica wiercenia w betonie: 68 mm (koroną wiertniczą)
Max. średnica wiercenia w stali: 13 mm
Max. średnica wiercenia w drewnie: 30 mm
Prędkość obrotowa: od 0 do 900 obr/min
Max. liczba udarów: 4.000 /min
Długość przewodu zasilającego: 4 m
Długość: 407 mm
Szerokość: 83 mm
Wysokość: 210 mm
Ciężar: 2,7 kg
&Młotowiertarka GBH 2-26 DRE
& Uchwyt SDS+
& Uchwyt wiertarski samozaciskowy
& Rękojeść przednia
& Zderzak głębokości wiercenia
& Walizka z tworzywa sztucznego
& Instrukcja obsługi
& Wiercenie bez udaru
& Wiercenie z udarem
& Kucie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Seria | Professional |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 800 W |
| Energia udaru | 2.7 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4000 BPM |
| Waga urządzenia | 2.9 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.51 kg |
| Kod producenta | NDWKI14-V1BT2K |
| Indeks | K74GHU-TYHJ3 |