Młotowiertarka Boxer SDS+ 3050W, 4 Tryby, Ergonomiczny Uchwyt
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 272.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1470
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 272.00
Młotowiertarka o mocy max 3050W posiada uchwyt SDS
Gniazdo młoto-wiertarki umożliwia zamocowanie 2 rodzajów uchwytów: (SDS+) oraz uchwytu na zwykłe wiertła (futerko).Sprzęgło zabezpieczające zapewnia ochronę na wypadek zakleszczenia się wiertła Płynna regulacja prędkości obrotów w spuście. Dodatkowo przycisk umożliwiający pracę ciągłą.
Ergonomiczny kształt i miękki uchwyt zapewnia komfort pracy. Urządzenie przystosowane do osprzętu SDS
Możliwość wyboru 4 trybów pracy: wiercenie z udarem, blokada udaru do zwykłych operacji wiercenia i wkręcania, blokada obrotów do lekkich prac wymagających kucia, kucie przy swobodnym ruchu obrotowym zapewniające maksymalną swobodę pracy.
Duża moc silnika umożliwia wykonanie najbardziej wymagających prac natomiast udar pneumatyczny gwarantuje wydajne wiercenie oraz kucie w betonie, drewnie oraz metalu.Dodatkowo w zestawie znajduje się główka samozaciskowa dla zwykłych wierteł cylindrycznych.Urządzenie wyposażone zostało w płynną regulację obrotów w przycisku, która pozwala na dopasowanie prędkości obrotowej do adekwatnie wykonywanej pracy.Wysokiej klasy komponenty oraz ergonomiczny design sprawiają, że urządzenie odznacza się dużą wytrzymałością oraz sprawia, że praca z nim jest bardzo komfortowa.
DANE TECHNICZNE:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Boxer |
| Seria | sr064 |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 2800 W |
| Energia udaru | 3 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Waga urządzenia | 5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 kg |
| Kod producenta | boxer 3150w |
| Indeks | BHT4QBG-Q5SOL |