Młotowiertarka Makita DHR243Z 18V SDS Plus, 950 RPM, 4700 BPM, bez aku
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1093.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1495
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1093.00
Wielofunkcyjne elektronarzędzie akumulatorowe przystosowane do wiercenia udarowego w cegle, betonie i kamieniu oraz dłutowania. Doskonałe elektronarzędzie do prac remontowo-budowlanych. Młotowiertarka przystosowana jest do pracy w trybie wiercenia, wiercenia z udarem oraz podkuwania. Wyposażona w wydajny bez szczotkowy silnik prądu stałego. Zwiększona odporność na pył i wilgoć pozwala na użytkowanie elektronarzędzia w trudnych warunkach. Wyłącznik elektroniczny pozwala rozpocząć pracę w ściśle określonym punkcie. Zwiększona stabilność wiertła w uchwycie. Kompaktowa budowa oraz doskonałe wyważenie zwiększają kontrolę i możliwości manewrowania. Akumulator i ładowarka - brak w zestawie
Cechy
Bieg wsteczny: TakMiękki uchwyt: TakWydajność
Prędkość znamionowa: 950 RPMEnergia uderzenia: 2 JWskaźnik nacisku: 4700 bpmŚrednica wiertła w metalu (max): 1,3 cmŚrednica wiertła w drewnie (max): 2,6 cmPoziom wibracji (wiercenie w metalu): 2,5 m/s²Poziom wibracji (wiercenie udarowe): 13 m/s²Szczegóły Techniczne
System SDS: TakMoc
Źródło zasilania: BateriaNapięcie baterii: 18 VRodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)Akumulator: NieWaga i rozmiary
Szerokość produktu: 88 mmGłębokość produktu: 482 mmWysokość produktu: 288 mmWaga produktu: 3,4 kgZawartość opakowania
Akumulator: NieŁadowarka: NieWalizka: Nie| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Makita |
| Seria | LXT |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 0 W |
| Energia udaru | 2 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4700 BPM |
| Pojemność akumulatora | 80 Ah |
| Waga urządzenia | 3.4 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.8 kg |
| Kod producenta | DHR243Z |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Indeks | G06ZCD-KW8ZJUP2U |