Młotowiertarka akumulatorowa Einhell HEROCCO 18V SDS-Plus 2,2J
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 828.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 828.00
- wbudowana latarka LED
- solidny udar pneumatyczny
- uchwyt SDS-Plus
- ergonomiczna gumowana rękojeść
- płynna regulacja obrotów
- adapter do bitów SDS-Plus / 1/4"
Młotowiertarka akumulatorowa firmy Einhell z linii Power X-Change HEROCCO w wersji SOLO została wyposażona w mocny silnik i udar pneumatyczny o mocy 2,2 J! Dzięki temu, pomimo niepozornej smukłej budowy bez problemu radzi sobie z wierceniem otworów w betonie, żelbetonie i innych twardych materiałach, gdzie udar mechaniczny nie daje sobie już rady. Młot akumulatorowy HEROCCO posiada również tryb wiercenia i wkręcania bez udaru. W tym celu dołączony został do niej adapter pozwalający na używanie standardowych bitów 1/4" przy głowicy SDS-plus. Pozwala to np. na wywiercenie otworu pod kołek rozporowy a potem przykręcenie go bez zmiany urządzenia na wkrętarkę! Wygodna, wytrzymała obudowa z odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne tworzywa ABS oraz solidna gumowana rękojeść sprawiają, że jest to wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja. Przycisk spustu reaguje na siłę nacisku - jego mocniejsze wciśnięcie powoduje zwiększenie obrotów. Tuż obok kciuka znajduje się przełącznik obrotów (prawo/lewo). Na froncie rękojeści umieszczono również zawsze przydatną latarkę LED - doświetlającą nawet słabo oświetlone miejsca i pozwalającą pracować przy bardzo małym natężeniu światła. Dodatkowe atuty to metalowy ogranicznik głębokości wiercenia, obudowa minimalizująca ilość przenoszonych na rękojeść drgań, obracanie zamontowanego narzędzia.
Młotowiertarka jest częścią linii Power X-Change. Jest jednym z ponad 65 urządzeń z linii pracujących na jednym typie akumulatora P X-C i na jednej ładowarce. Oznacza to, że inne urządzenia z linii możemy dokupić w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki - wykorzystując już te które posiadamy. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah).
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Einhell |
| Seria | 4513900 |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 750 W |
| Energia udaru | 2.2 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 5500 BPM |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Waga urządzenia | 4.08 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.275 kg |
| Kod producenta | 4513900 |
| Indeks | QRXU0D-HBML4VJVT |