Młotowiertarka RYOBI 18V SDS+ z funkcją dłutowania, 4 tryby pracy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 486.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1496
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 486.00
BRAK AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Ryobi |
| Seria | TT5133002305 |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 2700 W |
| Energia udaru | 1.3 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 5000 BPM |
| Pojemność akumulatora | 80 Ah |
| Waga urządzenia | 1.65 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.13 kg |
| Kod producenta | K1H4A1X-PJ1PK |
| Indeks | RNC6B1-T51PWC |