Myjka ciśnieniowa LAVOR 180 BAR 2500W z Turbo dyszą i wężem 8m
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Poziom mycia/washing level: 6 - powyżej100 m2
Pompa: aluminium hight POWER
Zestaw: BASIC PLUS
Ciśnienie maksymalne TURBO: 275 (PARAMETR TURBO DYSZY)
Ciśnienie MAX robocze: 180 BAR
Moc silnika : 2500 W
Przepływ wody : 510 L/H
Napięcie : 230 V
Waga z opakowaniem : 12 KG
Pompa : aluminiowa
Tłoki : metalowe
Zamontowane systemy : ASS (Automatyczny System Stop)
Obudowa: Wzmocniona struktura ABS - odporna na uszkodzenia
Kółka: plastikowe, wzmacniane.
Uchwyt na wąż: BĘBEN (stojak) - do zwijania po zakończonej pracy
Funkcja poboru wody z zbiornika zewnętrznego: TAK (potrzebne ciśnienie grawitacyjne, swobodny opad wody).
Waż: Wzmocniona struktura wysokociśnieniowa
Lanca: FAST CLIC LAVOR SYSTEM
ZWIJAK / BĘBEN NA WĄŻ CIŚNIENIOWY (stojak na wąż, służy do przechowywania węża po zakończonej pracy. Nie można zwijać i rozwijać podczas pracy).
Głowica myjki wykonana z aluminium, materiał trwały i odporny na temperatury. Dzięki tym właściwością maszyna może pracować dłużej niż maszyny z pompami wykonanymi z innych komponentów. Od 2022 r. nowa technologia pomp Lavor Hight Power.
System A.S.S. - Automatyczny Total Stop zatrzymuje silnik urządzenia ciśnieniowego gdy zwolniony zostaje pistolet. System ten zabezpiecza maszynę przed przegrzaniem uszczelnień.
Nowoczesna technologia silników szczotkowych w specjalnej osłonie dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przed zewnętrznym zalaniem komutatora i szczotek. Uzwojenie wykonane z miedzi. Złącze dla lepszego zabezpieczenia mosiężne na FAST CONNECT.
Patio zbudowane jest z bardzo odpornego na uszkodzenia mechaniczne kompozytu. Dzięki temu materiałowi patio jest lekkie i wytrzymałe. Przedłużka pomaga w idealnym myciu dla dorosłej osoby.
Dzięki płaskim dyszom zamontowanych na obracającym się ramieniu zwiększają wydajność czyszczenia nawet 10-krotnie, a obudowa skutecznie chroni przed rozpryskami wody. Na krawędzi znajduje się włosie chroniące przed wydostawaniem się wody i rysowaniem powierzchni.
DYSZA TURBO DZIĘKI SWOJEJ BUDOWIE I KONSTRUKCJI ZWIĘKSZA SIŁĘ URZĄDZENIA CIŚNIENIOWEGO
Dysza turbo pobiera strumień wody o zerowym natężeniu i obraca go w kole o wartości 15 STOPNI Plusem jest to, że dysze rotox zapewniają podwójną skuteczność czyszczenia.
Dysza szczelinowa pozwala na mycie powierzchni szerszym kątem.
Myjka LVR4 180PLUS została wyposażona w bardzo użyteczny system FAST CLICK. Pompa na wyjściu posiada złącze CLICK i podobne złącze jest w pistolecie.Szybki i wygodny montaż węża wysokociśnieniowego bez specjalnych narzędzi hydraulicznych.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | 27OYTK-TY1KUH3 |
| Marka | Lavor |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 180 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 275 bar |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Maksymalna temperatura wody | 40°C |
| Wydatek wody | 510 l/h |
| Wydajność powierzchniowa | 100 m²/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 11,21 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12,21 kg |
| Kod producenta | 27OYTK-TY1KUH3 |
| ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM | TAK |
| AUTOMATYCZNA BLOKADA (STANDBY) | TAK |
| Indeks | 1+YQ-E4NKT |