Myjka ciśnieniowa Lavor Stargate 2500W 180 Bar, aluminiowa, 8m wąż
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 0
Poziom mycia/washing level: 6 - powyżej100 m2
Pompa: aluminium hight POWER
Ciśnienie MAX: 180 BAR MAX na wyjściu z dyszy
Moc silnika : 2500 W
Przepływ wody : 510 L/H
Napięcie : 230 V
Waga z opakowaniem : 12 KG
Pompa : aluminiowa
Tłoki : metalowe
Zamontowane systemy : ASS (Automatyczny System Stop)
Obudowa: Wzmocniona struktura ABS - odporna na uszkodzenia
Kółka: pokryte antypoślizgową powłoką
Uchwyt na wąż: BĘBEN (ZWIJAK / STOJAK na wąż ciśnieniowy. Bęben służy do przechowywania węża. Nie można zwijać i rozwijać podczas używania myjki.)
Funkcja poboru wody z zbiornika: TAK - (potrzebne ciśnienie grawitacyjne, swobodny opad wody)
Waż: Wzmocniona struktura wysokociśnieniowa
Lanca: FAST TOOL LAVOR SYSTEM
ewBAR - jest to podawana moc turbo końcówki biorąc pod uwagę szerokość strumienia. Ciśnienie MAX +50%
STOJAK NA WĄŻ (BEBEN, ZWIJAMY PO ZAKONCZONEJ PRACY )
(brak możliwości zwijania i rozwijania, gdy wąż jest podpięty do myjki)
Głowica myjki wykonana z aluminium, materiał trwały i odporny na temperatury. Dzięki tym właściwością maszyna może pracować dłużej niż maszyny z pompami wykonanymi z innych komponentów.
System A.S.S. - Automatyczny Total Stop zatrzymuje silnik urządzenia ciśnieniowego gdy zwolniony zostaje pistolet. System ten zabezpiecza maszynę przed przegrzaniem uszczelnień.
Nowoczesna technologia silników szczotkowych w specjalnej osłonie dla jeszcze lepszego zabezpieczenia przed zewnętrznym zalaniem komutatora i szczotek. Uzwojenie wykonane z miedzi.
Duże koła transportowe ułatwiają transport urządzenia w wybrane miejsce.
Urządzenia wyposażone jest w zestaw szczotek do mycia posadzki, kostki i elewacji. Szczotka płaska i Patio Cleaner L28.
Szczotka nadająca się do mycia np. felg lub elementów plastikowych samochodu.
Myjka wyposażana jest w zbiornik na chemię. Na niskim ciśnieniu można pobierać chemię ze zbiornika (nie będzie się pienić).
Druga opcja to zastosowanie pianownicy SUPER FOAM. Znajduje się ona w zestawie, opis poniżej.
Lanca pianowa ze zbiornikiem po podłączeniu do pistoletu ze zbiorniczka następuje pobieranie środka chemicznego o zadanym stężeniu. Stężenie ustawiamy na lancy pokrętłem lub przygotowujemy zgodnie z kartą produktu chemicznego Lavor. Dzięki swojej wszechstronności doskonale nadaje się do czyszczenia samochodu, mebli ogrodowych, fasad, schodów, przyczep kempingowych, ścieżek, murów, żaluzji, tarasów, podjazdów itp.
Cechy i zalety
DYSZA TURBO DZIĘKI SWOJEJ BUDOWIE I KONSTRUKCJI ZWIĘKSZA SIŁĘ URZĄDZENIA CIŚNIENIOWEGO
Dysza szczelinowa pozwala na mycie powierzchni szerszym kątem.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | OL8H8ML-U475M12 |
| Marka | Lavor |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 180 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 180 bar |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Maksymalna temperatura wody | 40°C |
| Wydatek wody | 510 l/h |
| Wydajność powierzchniowa | 150 m²/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 11,3 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 13,3 kg |
| Kod producenta | OL8H8ML-U475M12 |
| Indeks | 8RMLZNV-X5VSSEVBP |