Myjka ciśnieniowa Lehmann Jukon 230 Bar 1600W z dyszą turbo i pianownicą
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 327.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 327.00
Wybierz kompaktowy model Lehmann i odkryj myjkę, która zrewolucjonizuje czyszczenie. Wyposażona w aluminiową pompę oraz silnik o mocy 1600W pracuje długo i bezawaryjnie. Model Jukon wyróżnia dodana do zestawu pianownica oraz ciśnienie maksymalne do 230bar.
Masz duży teren do umycia? Długi czas pracy do 60 minut w myjce Jukon jest kluczowym atutem, wpływającym na wydajność i uniwersalność urządzenia. Pozwala na dłuższe i bardziej intensywne sesje czyszczenia nawet dużych podjazdów, bez konieczności częstego przerywania pracy.
Chcesz osiągnąć profesjonalne rezultaty mycia? Myjka Jukon generuje aż 230 bar ciśnienia maksymalnego oferując większą efektywność energetyczną, trwałość i cichą pracę. Myje szybciej i lepiej od konkurencji, a przy tym umożliwia bezpieczną kontrolę mocy strumienia!
*Ciśnienie uzyskane na dyszy turbo, która znajduje się w zestawie.
Chcesz przywrócić blask wokół domu? Dzięki dołączonej pianownicy nie tylko umyjesz auto ale także naniesiesz środek myjący np. na kostkę, ogrodzenie czy dach. Dołączona dysza turbo idealnie sprawdzi się do mycia elewacji czy ogrodowych mebli, gwarantując potężne ciśnienie.
Odporna na uszkodzenia termiczne i zużycie pompa w myjce Lehmann pozwala na dłuższą, nieprzerwaną pracę, dzięki czemu bez wysiłku umyjesz samochód, kostkę brukową czy elewację, oszczędzając czas i pieniądze.
Dołączone akcesoria do modelu Jukon pozwalają na precyzyjne i efektywne czyszczenie różnych powierzchni - od tarasów, przez elewacje, po samochody. Dwa rodzaje dysz to gotowość do każdego zadania czyszczącego.
Dzięki zabezpieczeniu termicznemu i wbudowanej ochronie myjka Lehmann pracuje bez ryzyka przegrzania, a efektywne odprowadzanie ciepła pozwala szybciej umyć duże powierzchnie, oszczędzając Twój czas.
Poznaj rozwiązania w budowie myjki Lehmann które gwarantują wygodne użytkowanie i wybierz swoją nową myjkę na sezon 2025 właśnie teraz!
Unikatowa konstrukcja rozszerzanych blaszek powoduje, że przekręcając jej główkę zmieniasz szerokość strumienia. Dedykowana jest do mniejszych zabrudzeń oraz delikatnych powierzchni i tam sprawdzi się najlepiej.
Dzięki solidnej konstrukcji są odporne na wysokie ciśnienie i intensywne użytkowanie, co wydłuża ich żywotność. Zapewniają łatwy i szybki montaż, co oszczędza czas i zwiększa komfort pracy.
Złącze na tylnej części myjki umożliwia szybkie i łatwe podłączenie węża ogrodowego. To rozwiązanie zapewnia stabilność, bezpieczne połączenie i wygodę, pozwalając skupić się na efektywnym czyszczeniu.
Generuje olbrzymie ciśnienie przy przepływie wody aż 480 l/h, co pozwala na skuteczne usuwanie uporczywych zabrudzeń, takich jak zaschnięte błoto, mchy czy osady. Woda dociera głębiej, zwiększając efektywność mycia.
Pianownica pozwala na szybkie i równomierne nanoszenie piany lub środków chemicznych, co ułatwia mycie samochodów, elewacji czy mebli ogrodowych. To idealne narzędzie, które zapewnia precyzyjne czyszczenie i profesjonalne rezultaty przy minimalnym wysiłku.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | MYJKA CIŚNIENIOWA SAMOSSĄCA LEHMANN JUKON |
| Marka | Lehmann |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 230 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 230 bar |
| Maksymalna moc | 1600 W |
| Maksymalna temperatura doprowadzanej wody | 40°C |
| Wydatek wody | 480 l/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 4.5 kg |
| Długość węża | 5 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5 kg |
| Kod producenta | MYJKA CIŚNIENIOWA SAMOSSĄCA LEHMANN TURBO 230 |
| Przeznaczenie | do użytku domowego |
| Zawiera baterie | nie |
| Indeks | SQZR4O6-HXFUZB |