ODKURZACZ AKUMULATOROWY LARESAR V7 500W 50KPA DOTYK 2W1 60MIN FILTR 99,99%
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 646.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 646.00
50KPA Duża Moc Ssania
Odkurzacz wyposażony jest w ulepszony silnik o mocy 500 W, który zapewnia cyklonową moc ssania wynoszącą 50 kPa przy prędkości do 180 000 obrotów na minutę. Efektywność pracy jest maksymalna, a odkurzacz skutecznie zbiera śmieci, okruchy, sierść zwierząt i brud z dywanów oraz innych powierzchni.
Uniwersalny Ekran Dotykowy
Powiększone ikony ułatwiają obsługę odkurzacza osobom starszym oraz osobom z problemami ze wzrokiem.
Szczotka 2 w 1 z Funkcją Anty-Splątaniową
Wyposażona w obrotowe szczotki typu V z miękkim i twardym włosiem oraz szczotki silnikowe 5C, które skutecznie ograniczają splątanie sierści zwierząt. Szczotka podłogowa z odłączonym napędem zapewnia mocniejsze ssanie i efektywne czyszczenie krawędzi.
Czas Pracy do 60 Minut
Ten bezprzewodowy odkurzacz zasilany jest przez baterię 8x2500mAh, która zapewnia do 60 minut pracy (przy minimalnym ssaniu) lub 20 minut (przy maksymalnym ssaniu). Pełne ładowanie trwa tylko 4-5 godzin, co sprawia, że jest idealny do dużych zadań i sprzątania całego domu.
Filtracja 99,99% i Pojemnik na Kurz 1,5L
Odkurzacz posiada 5-warstwowy system filtracji, który usuwa 99% drobnych pyłów, bakterii i roztoczy poniżej 0,3 μm. Pojemnik na kurz o dużej pojemności 1,5 l pozwala na sprzątanie całego domu bez konieczności częstego opróżniania.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Laresar |
| Kolor dominujący | żółty/złoty |
| Model | V7 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 22.2 V |
| Moc | 500 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 1.5 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 60 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 25.4 cm |
| Wysokość produktu | 122 cm |
| Głębokość produktu | 22.4 cm |
| Waga produktu | 3.8 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 kg |
| Kod producenta | d97V7 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Konstrukcja zapobiegająca zapychaniu i plątaniu, Przyjazny użytkownikowi ekran LED i tryby, Silnik bezszczotkowy, Światło robocze, LED, Wymienny akumulator |
| Indeks | CWM522E-6ZZ3Q62 |