ODKURZACZ BEZPRZEWODOWY TEFAL X-FORCE FLEX 14.80 2W1 MOPUJĄCY 240 AW LED
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
✔️ Kup odkurzacz X-Clean lub jeden z modeli X-Force objętych promocją
✔️ Wystaw opinię na stronie oferty produktu na Allegro, z której dokonałeś zakupu
✔️ Zarejestruj się na promocjetefal.pl/allegro/odkurzaniezwrot
✔️ Zyskaj do 500 zł na konto
✔️ Promocja trwa od 15.05 do 31.08 lub do wyczerpania puli nagród. Szczegóły w regulaminie na końcu oferty.
Podstawowe informacje:
✅ Moc ssania: 240 Air Wattów
✅ Czas pracy: do 120 minut na jednym ładowaniu
✅ Końcówka odkurzająco-mopująca Aqua: Tak
✅ Zginana rura Flex: Tak
❓ Dodatkowe informacje:
Szczotka z podświetleniem LEDAutomatyczne dostosowanie mocyZbiornik na kurz o pojemności 650 mlCzas ładowania: 180 minut
Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-Force Flex 14.80 jest idealny dla:
⭐ Miłośników czystości w każdym zakamarku - Dzięki wielu końcówkom dotrzesz nawet do trudno dostępnych miejsc.
⭐ Dla rodzin z małymi dziećmi - Dzięki funkcji 2w1 można jednocześnie odkurzać i zmywać podłogę, co oszczędza czas i pozwala łatwiej utrzymać higienę w domu.
⭐ Dla osób odkurzających większe powierzchnie - wydajna bateria na 120 minut pracy i duży zbiornik na kurz pozwalają na sprzątanie bez przerw.
⭐ Domatorów dbających o wygodę - Bezprzewodowa, lekka konstrukcja i elastyczna rura ułatwiają codzienne użytkowanie.
Seria X-Force Flex zdobyła prestiżowy Laur Klienta - TOP MARKA 2025, przyznawany na podstawie ogólnopolskiego plebiscytu konsumentów. To potwierdzenie, że jesteśmy jednym z liderów w swojej kategorii i wyborem tysięcy zadowolonych klientów w całej Polsce. Dziękujemy za zaufanie - to dzięki Wam nasze produkty są symbolem jakości i niezawodności.
Gruntowne sprzątanie dzięki silnikowi Digital Force i mocy ssącej na poziomie 240 AW, zapewniającej dokladne zbieranie kurzu w każdym zakamarku
Nowa wyjmowana bateria z 7 złotymi ogniwami zapewnia czas pracy aż do 2 godzin na jednym ładowaniu!
Rozwiązanie sprzątające 4w1, które zapewnia nieskazitelnie czysty dom dzięki wszechstronnemu zasięgowi i dostępowi do każdego zakamarka. Szczególnie przydatna dla właścicieli zwierząt domowych mini elektroszczotka LED.
Łatwe sprzątanie dzięki smukłej i kompaktowej konstrukcji (waga w trybie ręcznym: 1,8 kg) oferuje imponującą moc dla komfortowego sprzątania.
Automatyczna regulacja mocy ssania w zależności od rodzaju podłogi ułatwia sprzątanie i zapewnia optymalne wykorzystanie mocy i autonomii dzięki systemowi Smart Control Display.
Dzięki technologii Flex dotrzesz głęboko pod meble, zapewniając dokładne sprzątanie w każdym miejscu bez konieczności schylania się, a wbudowane podświetlenie LED ułatwia dostrzeżenie kurzu w słabo oświetlonych miejscach.
Niedrogie części zamienne dostępne w naszych 6200 centrach serwisowych na całym świecie umożliwiają szybką naprawę przez wiele lat - stanowi to część naszego zobowiązania w zakresie ochrony środowiska i ograniczania ilości odpadów
Odkurzacz Tefal X-Force Flex 14.80 to najnowocześniejsze rozwiązanie do sprzątania domu od podłogi aż po sufit. Ciesz się perfekcyjnymi rezultatami sprzątania dzięki mocy 240 AW i elektroszczotce nowej generacji oraz wyjątkowo długim 2-godzinnym czasem pracy. Odkryj dodatkowe funkcje: automatyczną regulację mocy ssania w zależności od rodzaju podłoża, technologię Flex, mini elektroszczotkę z diodami LED i głowicę Aerospin Aqua 2w1 do odkurzania i aktywnego mopowania jednocześnie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | TY9BD1 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.2 V |
| Moc | 670 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.65 l |
| Filtr | Filtr EPA 99,99 % |
| Czas ładowania | 180 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 120 min |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 266 cm |
| Wysokość produktu | 113 cm |
| Głębokość produktu | 252 cm |
| Waga produktu | 3.8 kg |
| Kod producenta | TY9BD1 |
| Cechy dodatkowe | Aktywny mop 2w1, Automatyczne dostosowanie mocy do powierzchni, Elektroszczotka z podświetleniem LED, Moc ssąca 240 AW, Panel, sterowania, Zginana rura flex |
| Załączone wyposażenie | Odkurzacz pionowy X-Force Flex 14.80, Baza ścienna, Ładowarka, Ssawka szczelinowa, Szczotka do tapicerki, Mini elektroszczotka, LED, 2 końcówki Easy Brush, Głowica Aerospin Aqua |
| Indeks | R7LOD5E-OE3I5MAUAY |