ODKURZACZ PIONOWY 2W1 BOSCH UNLIMITED 7 PROHYGIENIC AQUA 40MIN LED HEPA
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 0
Innowacyjny odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua BCS71HYG1 dostarcza doskonałe rezultaty sprzątania na wszystkich rodzajach podłóg dzięki elektroszczotce AllFloor DynamicPower Brush. Wyjątkowo praktyczny z podświetleniem LED, silnikiem TurboSpin i łatwym w czyszczeniu filtrem z RotationClean. Trzy poziomy mocy, akumulator o pojemności 3000 mAh zapewniają aż 40 minut pracy. Wyposażony w filtr HEPA i dodatkowe akcesoria.
Najważniejsze parametry
Typ odkurzacza: 2w1Ilość poziomów mocy: 3Rodzaj zasilania: AkumulatoroweCzas pracy: 40 minCzas ładowania: 300 minFiltr HEPAZginana rura 90°Funkcjonalność odkurzacza 2w1
Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua BCS71HYG1 jest innowacyjnym urządzeniem o dużej mocy, które sprawdzi się w każdym domu. Jego elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush zapewnia precyzyjne odkurzanie na każdym rodzaju powierzchni. Unikalne podświetlenie LED ułatwia dostrzeżenie nawet najdrobniejszych cząstek kurzu. Przyjazna dla użytkowników, samostojąca konstrukcja elektroszczotki sprawia, że odkurzacz jest niezwykle łatwy w obsłudze. Dodatkowo, silnik TurboSpin gwarantuje wydajne odkurzanie, a system łatwego czyszczenia filtra z RotationClean upraszcza utrzymanie odkurzacza w czystości. Zginana rura 90° zapewnia łatwe manewrowanie, a automatyczne dozowanie wody umożliwia efektywne odkurzanie na mokro.
To odkurzacz 2w1, który zawiera w sobie cechy odkurzacza pionowego i ręcznego. Długa rura pozwoli Ci odkurzyć wszystkie podłogi i dywany w lokalu. Z kolei, gdy ją odepniesz, uzyskasz odkurzacz ręczny, dzięki któremu odkurzysz tapicerkę meblową i bez problemu dotrzesz w trudno dostępne miejsca. Do dyspozycji masz kilka poziomów mocy, dzięki czemu możesz dobrać siłę ssącą do stopnia zanieczyszczeń albo rodzaju sprzątanej powierzchni. Normalny tryb pracy w zupełności wystarczy do codziennego odkurzania. Z kolei, aby pozbyć się kociej lub psiej sierści konieczne mogą okazać się wyższe obroty. Ten model ma zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu zapewnia bezprzewodową pracę. Dzięki niemu spokojnie dotrzesz do miejsc, do których kiedyś dostęp ograniczał Ci kabel zasilania.
W tym produkcie zastosowano wysokowydajny filtr HEPA, który wyłapuje zanieczyszczenia na poziomie do 99,9%. Filtr ten zrobiony jest ze szkła spiekanego i przeważnie ma kilkuwarstwową budowę, dzięki czemu zatrzymuje nie tylko pyłki i kurz, lecz także bakterie, wirusy, zarodniki grzybów oraz pyły zawieszone będące składnikami smogu. Ten model cechuje się całkiem niegłośnym działaniem. Dzięki temu nie wpłynie niekorzystnie na Twoją wygodę w czasie sprzątania ani na osoby przebywające w pobliżu. Szczotka w tym modelu ma podświetlenie LED, dzięki czemu dostrzeżesz zabrudzenia nawet w trudno dostępnych i niezbyt oświetlonych strefach.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | BCS71HYG1 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.3 l |
| Filtr | HEPA |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 40 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | tak |
| Szerokość produktu | 25.2 cm |
| Wysokość produktu | 131.5 cm |
| Głębokość produktu | 20.4 cm |
| Waga produktu | 3.5 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.5 kg |
| Kod producenta | BCS71HYG1 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Cechy dodatkowe | Ergonomiczny uchwyt, Montaż naścienny / rzutowanie na sufit, Wskaźnik ładowania |
| Załączone wyposażenie | Filtr: HEPA, Ssawka szczelinowa; |
| Indeks | S2AGCDE-XDLY2W |