ODKURZACZ PIORĄCY LEHMANN ULTRAWASH 2000W 2 ZBIORNIKI, 220 MM SSZAKA, FILTR
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 455.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 455.00
Postaw na model Lehmann UltraWash i zapomnij o plączących się wężach. Zintegrowany system spryskiwania ułatwia pracę, a zbiornik na czystą wodę z szerokim wlewem oszczędza czas przy napełnianiu. Stabilna podstawa z kołami zapewnia wygodne manewrowanie i stabilność podczas pracy.
Cenisz sobie oszczędność czasu?Szeroka ssawka o szerokości 220 mm zapewnia większą powierzchnię pracy w jednym ruchu, co skraca czas sprzątania i ogranicza zużycie energii, pomagając szybciej uzyskać czyste powierzchnie.
Szukasz wygodnego w użyciu odkurzacza piorącego?Pojemnik na czystą wodę z detergentem (3 l) oraz zbiornik na brudną wodę (20 l)eliminuje konieczność częstego opróżniania i zapobiega mieszaniu wody, co zapewnia higieniczne i płynne sprzątanie bez przerw.
Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem: 1,8 m; Rury do ekstrakcji: 2 szt., 0.4 m; Szeroka dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do dywanów: szerokość 22 cm; Wąska dysza spryskująco-odsysająca : szerokość 10 cm; Ssawka uniwersalna podłogowa mokro/sucho: szerokość 26 cm; Ssawka szczelinowa: długość 20 cm; Ssawka do tapicerki: szerokość 12 cm; Turboszczotka: szerokość 11 cm; Filtr piankowy; Filtr HEPA; Wielorazowa torebka filtracyjna: 1 szt.; Listwa odbojowa z mocowaniem na akcesoria; Kółka transportowe: 4; Instrucja
Cenisz sobie prostotę montażu? Rurki z prowadzeniem detergentu montowane na klik gwarantują szybki montaż i szczelność połączeń, co przyspiesza pracę i minimalizuje straty płynu.
System filtracji HEPAusuwa drobne pyłki, kurz i alergeny z powietrza, co tworzy zdrowsze warunki w domu, szczególnie dla alergików i rodzin z dziećmi.
Funkcja odkurzania na sucho i zestaw akcesoriów umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich zakamarków, co eliminuje potrzebę dodatkowego odkurzacza.
Oddzielny zbiornik na czystą wodęułatwia dolewanie detergentów bez rozlewania, a filtr HEPA zatrzymuje 99,9% zanieczyszczeń, co zwiększa bezpieczeństwo dla alergików.
Przezroczysta obudowa ssawki umożliwia kontrolę ilości brudu, a listwa zbierająca redukuje wilgoć na powierzchni, co skraca czas schnięcia dywanów.
Duży otwór w zbiornikuumożliwia szybkie nalewanie wody i detergentu, co przyspiesza przygotowanie odkurzacza i ogranicza bałagan.
Pojemna konstrukcjaogranicza częste opróżnianie zbiornika, co pozwala skupić się na sprzątaniu i oszczędza czas podczas dużych zadań.
Manualne sterowanie wypływem wody i detergentuumożliwia pranie tylko zabrudzonych miejsc, co eliminuje marnowanie płynów.
Mały rozmiar i precyzyjna konstrukcjaułatwia czyszczenie kanap, foteli i wnętrz aut, co pozwala dotrzeć tam, gdzie większe ssawki nie sięgają.
Obrotowa szczotkazbiera sierść i zabrudzenia z kanap oraz wykładzin, co zapewnia idealną czystość, nawet w domach ze zwierzętami.
Długi i cienki kształt ssawkipozwala odkurzyć szczeliny, kąty i narożniki, co zapewnia pełną czystość w całym domu.
Miękka końcówkachroni tkaniny podczas czyszczenia, co pozwala utrzymać meble w doskonałym stanie i higienicznej czystości.
Wbudowane miejsce na końcówki i dodatkieliminuje bałagan i skraca czas szukania akcesoriów, co usprawnia i przyspiesza każde sprzątanie.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Lehmann |
| Kolor dominujący | czarny |
| Model | LHOVW-1620 |
| Moc | 2000 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 20 l |
| Pojemność zbiornika na czystą wodę | 3 l |
| Pojemność zbiornika na brudną wodę | 3 l |
| Zasięg pracy | 7 m |
| Szerokość produktu | 33 cm |
| Wysokość produktu | 49 cm |
| Głębokość produktu | 38 cm |
| Rodzaj | piorący |
| Kod producenta | ODKURZACZ PIORĄCY DO DYWANÓW I TAPICERKI NOWY |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.9 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Filtr | Gąbkowy, Hepa |
| Funkcje | odkurzanie na sucho i mokro, osuszanie, pranie, zbieranie płynów, inne |
| Konstrukcja | schowek na akcesoria, inne |
| Cechy dodatkowe | Idealny dla alergików, Niski pobór mocy, Odkurzanie na mokro, Odkurzanie na sucho, Osuszanie, Zaawansowany system filtracji,, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Załączone wyposażenie | Wąż spryskująco-odsysający z uchwytem, Rury do ekstrakcji, Szeroka dysza spryskująco-odsysająca z nasadką do dywanów, Wąska dysza, spryskująco-odsysająca, Ssawka uniwersalna podłogowa mokro/sucho, Ssawka szczelinowa, Ssawka do tapicerki, Turboszczotka, Filtr, piankowy, Filtr HEPA |
| Indeks | HEY7EGL-C7FQUU2O |