Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBHF214G 2w1, lekki, 35 min, elektroszczotka
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Serie | 2, Odkurzacz akumulatorowy, Readyy'y 14.4V, Szary
BBHF214G
Bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Perfekcyjny pomocnik do szybkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką skutecznością.
Skuteczność
Higiena
Komfort
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | BBHF214G |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 14.4 V |
| Moc | 14 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.5 l |
| Filtr | zmywalny |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 35 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Cechy dodatkowe | Możliwość prania filtra |
| Załączone wyposażenie | elektroszczotka |
| Szerokość produktu | 26.5 cm |
| Wysokość produktu | 116 cm |
| Głębokość produktu | 16.5 cm |
| Waga produktu | 2.4 kg |
| Kod producenta | BBHF214G |
| Indeks | REDGFY2-DNF0Y |