Odkurzacz bezprzewodowy Mozano Handy Pro 3w1 z technologią MultiCyclone
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 533.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 533.00
Energooszczędny | Mocny 420 W | Technologia MultiCyclone | 5 wymiennych końcówek | Elektroszczotka | 0,6 L | Filtr HEPA | 3 tryby pracy | Podświetlenie LED | Szybkie ładowanie | 3w1 | GRATIS zestaw do mocowania do ściany
⭐ Innowacyjna technologia cyklonowa - MultiCyclone
⭐ 3 tryby pracy: Eko, Mid, Turbo
⭐ Wyświetlacz OLED i podświetlenie - kontrolujący stopień naładowania baterii oraz wskazujący wybrany tryb pracy
⭐ 2w1 - odkurzacz pionowy i odkurzacz ręczny
⭐ Duży zestaw wymiennych końcówek + torba na przechowywanie akcesoriów
⭐ Długi czas pracy, nawet do 55 min
⭐ Szybkie ładowanie, 240 - 300 min
⭐ Moc wydajnościowa - 420 W
⭐ Duży pojemnik - 0,6L
⭐ Silna bateria - Li lon 2000mAh
⭐ Szybkie odkurzanie - 100 000 rpm (obr/min)
⭐ Bardzo duża moc ssania do 25 000 Pa
⭐ Elektryczna szczotka TURBO z diodami LED
Innowacyjna technologia MultiCyclone jest bardziej wydajna niż tradycyjne rozwiązania, ponieważ zatrzymuje znacznie więcej zanieczyszczeń i kurzu, zapobiegając ich powrotowi do powietrza. W rezultacie powietrze wychodzące z odkurzacza jest czystsze i bezpieczniejsze dla alergików oraz osób z problemami oddechowymi.
Charakteryzuje się wyższą wydajnością, dłuższą żywotnością oraz cichszą pracą w porównaniu do tradycyjnych silników szczotkowych. Dodatkowo, brak szczotek oznacza mniejsze ryzyko zużycia mechanicznego i konieczności konserwacji.
Odkurzacz wykorzystuje system filtracji powietrza, który separuje cząsteczki kurzu od zassanego powietrza w komorze odkurzacza.
W ten sposób urządzenie zapewnia czyste powietrze, pozbawione wszelkich zanieczyszczeń i alergenów.
Dodatkowo technologia filtra HEPA sprawia, że jest on zmywaly - w praktyce oznacza to, że po użytkowaniu, wystarczy je przemyć pod bieżącą woda, aby je oczyścić.
Odkurzacz Mozano Handy Pro posiada, aż trzy tryby pracy (ECO, MID, TURBO), dostosowujące się do różnych potrzeb sprzątania.
Dzięki mocnej baterii zapewnia długi czas pracy, a dodatkowo, każdy z trybów posiada swój dedykowany kolor podświetlenia LED na korpusie odkurzacza.
Funkcja inteligentne odkurzanie - odkurzacz po włączeniu sam będzie dobierał moc odpowiednią do danego zabrudzenia. Możesz wyłączyć tę opcje wybierając tryb za pomocą przycisku zmiany.
Umożliwia stabilne postawienie odkurzacza w pozycji pionowej, co ułatwia jego przechowywanie i dostępność. Dzięki tej funkcji odkurzacz można bezpiecznie odstawić w dowolnym momencie sprzątania, bez konieczności opierania go o ścianę lub meble.
Kupując odkurzacz pionowy Mozano Handy Pro dostajesz w gratisie praktyczną stację do mocowania na ścianie, co zapewnia wygodne i estetyczne przechowywanie urządzenia.
Dzięki tej stacji odkurzacz jest zawsze pod ręką i gotowy do użycia, a przestrzeń w domu pozostaje uporządkowana.
Końcówka wyposażona w napędzane elektrycznie obrotowe szczotki, które skutecznie zbierają brud i kurz z różnorodnych powierzchni, w tym dywanów i wykładzin. Dzięki temu zapewnia lepszą wydajność sprzątania w porównaniu do standardowych szczotek, zwłaszcza na trudno dostępnych i silnie zabrudzonych miejscach.
Te cechy sprawiają, że sprzątanie jest nie tylko skuteczniejsze, ale także bardziej wygodne i efektywne.
Głowna szczotka posiada mechanizm skrętny do 180° ułatwiający dotarcie do wszelki zakamarków.
Elektroszczotka posiada dwie wymienne rolki, dedykowane do powierzchni twardych oraz miękkich
✔️ Odkurzacz pionowy - doskonale nadaje się do czyszczenia płaskich powierzchni, takich jak panele, wykładziny, dywany oraz kafelki. Długa, metalowa rura pozwala zwiększyć zasięg odkurzania i bez problemowe dotarcie np. do kurzu sufitowego.
✔️ Odkurzacz ręczny - jego lekka konstrukcja, wygodny uchwyt i możliwość demontażu rury sprawiają, że idealnie nadaje się do czyszczenia takich miejsc, jak wyższe półki, kanapy, fotele, meble.
✔️ Odkurzacz samochodowy - wyposażony w końcówkę szczelinową, świetnie radzi sobie w samochodach, bez trudu odkurzając trudno dostępne miejsca, takie jak przestrzeń pod siedzeniami czy bagażnik.
Odkurzacz posiada łatwo dostępny pojemnik na kurz, który można szybko opróżnić bez kontaktu z brudem. Zmywalny filtry HEPA oraz szczoteczkę do czyszczenia pozwalającą na utrzymanie urządzenia w czystości, co zapewnia jego długotrwałą i efektywną pracę. Dzięki temu konserwacja odkurzacza jest prosta i szybka, co oszczędza czas i wysiłek użytkownika.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Mozano |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | Mozano Handy Pro |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 25.9 V |
| Moc | 420 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.6 l |
| Filtr | HEPA H12 |
| Czas ładowania | 300 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 50 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Waga produktu | 2.5 kg |
| Kod producenta | AGD/ODK/P/01#SZA |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | bezprzewodowy, bezworkowy, 3 tryby pracy: eco, mid, turbo, Podświetlenie nawierzchni, Technologia MultiCyclone |
| Załączone wyposażenie | Elektroszczotka, Mała szczotka, Szczotka szczelinowa, Miękki wałek do podłogi, Wałek do dywanów, Mini elektroszczotka do usuwania, roztoczy, Stacja dokująca do montażu, Mini szczoteczka do czyszczenia, Torba na akcesoria |
| Indeks | XI9PU5-WJYWUX2XX |