Odkurzacz bezprzewodowy Tefal X-PERT 7.60 z elektroszczotką LED 140W
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc silnika: 140 W
✅ Czas pracy bezprzewodowej: 45 min
✅ Czas ładowania: 240 min
✅ Odłączany odkurzacz ręczny: Tak
❓ Dodatkowe informacje:
<ul>Elektroszczotka z podświetleniem LEDTechnologia cyklonowaPojemność zbiornika: 0,44 LFunkcja Stop&Go ul>CMMF: 7211005178
Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL X-pert 7.60 jest idealny dla:
⭐ Osób, które chcą szybko odkurzyć całe mieszkanie - Dzięki 45 minutom pracy na jednym ładowaniu, odkurzacz umożliwia szybkie i wygodne sprzątanie bez przerw na ładowanie.
⭐ Rodzin z dziećmi i zwierzętami - Elektroszczotka z podświetleniem LED skutecznie usuwa sierść, kurz i zanieczyszczenia z dywanów i podłóg.
⭐ Ceniących wygodę - Lekka konstrukcja i moduł ręczny sprawiają, że odkurzanie jest łatwe, wygodne i szybkie, nawet w trudno dostępnych miejscach.
⭐ Potrzebujących urządzenia do codziennego sprzątania - Odkurzacz idealnie nadaje się do codziennych, szybkich porządków dzięki bezprzewodowej konstrukcji.
X-pert 7.60 gwarantuje doskonałe rezultaty odkurzania każdej powierzchni, od podłóg po sufity, dzięki stałej mocy 140 W.
Konstrukcja X-pert 7.60 ważny zaledwie 2 kg, a moduł ręczny jedynie 1,2 kg, dzięki czemu możesz odkurzać szybko i bez wysiłku.
45 minut pracy na jednym ładowaniu oznacza, że możesz wygodnie i bez ograniczeń odkurzyć całe mieszkanie, przy użyciu modułu ręcznego w trybie Eco.
Dzięki elektroszczotce z podświetleniem LED z łatwością odkurzysz każdy rodzaj podłoża - wszystkie rodzaje podłóg, dywany i chodniki. Podświetlenie ułatwia dostrzeżenie okruszków i drobinek kurzu.
Pojemny zbiornik na kurz umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Zbiornik możesz w każdej chwili zdjąć bez odłączania modułu ręcznego.
Ssawka szczelinowa zapewnia łatwy dostęp do każdego zakamarka i szczeliny czy przestrzeni między meblami. Natomiast zintegrowane szczotki Easy Brush są zawsze na miejscu, by wygodnie odkurzyć blaty, stoliki czy listwy przypodłogowe.
Bezprzewodowy odkurzacz Tefal X-PERT 7.60 to idealne połączenie skuteczności i komfortu, które sprawia, że Twój dom będzie czysty od podłóg aż po sam sufit bez żadnego wysiłku. Silnik o mocy 140 W w połączeniu ze skuteczną elektroszczotką z podświetleniem LED umożliwia dokładne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg, nawet dywanów i chodników, a lekka konstrukcja z modułem ręcznym o wadze zaledwie 1,2 kg, zapewnia nowy poziom komfortu. 45 minut pracy na jednym ładowaniu oznacza, że możesz wygodnie i bez ograniczeń odkurzyć całe mieszkanie. Tefal X-PERT 7.60 gwarantuje doskonałe rezultaty odkurzania każdej powierzchni.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | fioletowy |
| Model | Tefal X-PERT 7.60 |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Moc | 140 W |
| Pojemność zbiornika na kurz | 0.44 l |
| Filtr | Zmywalny |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy bezprzewodowej | 45 min |
| Odłączany odkurzacz ręczny | tak |
| Praca na mokro | nie |
| Waga produktu | 2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.6 kg |
| Kod producenta | TY6A31WO |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Komunikacja | wskaźnik ładowania, wskaźnik stanu akumulatora |
| Cechy dodatkowe | Funkcja STOP&GO, 2w1 odkurzacz pionowy i ręczny, Technologia cyklonowa, Dwa tryby prędkości, Idealny dla alerg, ków |
| Załączone wyposażenie | Elektroszczotka LED, 2 zintegrowane szczotki EasyBrush, Szczotka do kanap, Ssawka szczelinowa |
| Indeks | J9P1ITI-AWFT70DM |